פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
RosyChan
RosyChan
Female Virgo Pig
מספר הודעות : 189

Otsukimi Recital / Moon-Viewing Recital - Jin Empty Otsukimi Recital / Moon-Viewing Recital - Jin

2015-03-09, 01:12
טוב אז למען האמת הרבה זמן לא תיזגמתי XD והתיזגום הזה נמשך כמעט שנה... כל פעם עצרתי באמצע כי... השיר הזה.. די מעצבן...
התחלתי לתזגם את השיר ליום ההולדת של אח שלי שממש אוהב את היביה ומומו (הם מזכירים לו אותו ואותי משום מה XD) ודי לא הספקתי, אז רציתי לתזגם את השיר ליום ההולדת של חבר שלי שממש אוהב את השיר (כי אני היביה והוא מומו... אל תשאלו) וגם לזה לא הספקתי... אז אתמול החלטתי לסיים אותו סוף סוף! אז סליחה אם הוא כושל!
אבל בקיצור היה די מעצבן לתזגם אותו כי המילים נחתכות, ההברות קצרות, חצי שיר ציטוטים, חצי שיר תיאור של המצב הכללי שקורה בשיר, חצי שיר אופטימי, חצי שיר שונא את העולם... כן... אולי זה גם נובע מהעובדה שתיזגמתי גרסה ווקלוידית... והמילה "מגניב" מעצבנת אותי... טוב לא משנה!
אז מצטערת אם זה לא הכי מובן והשתמשתי בהרבה פסיקים וקווים בכדי לתאר את ההדגשים וחתיכת ההברות...
אני אולי אבצע קאבר בקרוב
כל תיקון יתקבל בברכה XD

רסיטל הצפייה בירח

"ע-בורי ה-כל חסר טעם תמיד"
הבחנתי אז ביי-סוריך
ו-ידעתי שמילים כמו "לא לוותר"
לא י-כפרו על זאת כלל
"כל ש-אתה צריך הוא מצב רוח מורם
אחרת ה-מחר יכה שוב"
אותך אקח איתי כ-רגע, אולי מ-עט בכפייה

לאור הש-מש, עצבות מופיעה
ובכנות, אני דו-אגת לך נורא
עיניך נ-היות רטובות
"אך לנמושה כמותי, (לוודאי), דבר כבר לא יועיל"

אך אאמין בך, בשל מי ש-אתה
אז למה לא נסתכל מה הלאה?
וכשתהיה, שוב אבוד ו-נואש,
ל-לבבך אתן, את כל התמיכה
אל תוותר ות~תחמק כך
בסוף תפגע רק בע-צ-מך, 
אז! הבא נלך כאן יחדיו?
בוא ונ-סלק, רגשות בדידות, ע-כשיו!

"מה קורה פה, אני, ב-כלל לא מבין"
ושוב אותן דמעות בעיניך
בעוד תסגור או-תן עם א-נ-חה נוספת
זה לא טוב כלל

"ו-מה יקרה אם נתאמץ קצת יותר?
העצבות לא תעלם כך ל-פתע"
אוביל אותך בין ה-רחובות ו-
הפעם בהחלט בחוזקה

הערב בא, עצבות מופיעה
קרני השמש נ-עלמות
זו באחר זו
ובין רגע, פנים עגומות
כך בלי ל-הגיד מילה, (אף מילה) דמעה נפלה, נעלמה

אמנם העולם קטן אך עוינות רבה בו
חושפת ניביה, מש-ספת בנו
"רציתי רק להיות לצידך"
וביגון ליבך, שקע אל הרצפה
אפילו אם מילותיי אינן ה-
-גיעו אל אוזניך אי פ-עם
בבקשה רק תסמוך
"עֶזֶר לך להיות, זה כל שרק ארצה"

"אאמין בך, בשל מי ש-אתה"
צעק אותם, את ר-גשותיך
"זה אינו ח-סר כל תקווה,
ואם זה רצונך, עוד תיפגשו שנית"

עם נ-שימה עמוקה לפתע
אל עבר ל-בנה כה רחוקה
אתה הביישן אז צווח
"אעשה את זה"
ואז ק-פצה ה-מחשבה שדי מגניב אתה

גרסה עוף קולנית:
https://www.youtube.com/watch?v=vigeRJ0OYcI
וסתם בשביל הכיף

נערך לאחרונה על-ידי RosyChan בתאריך 2016-07-10, 02:52, סך-הכל נערך 3 פעמים (Reason for editing : שינוי קל)
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

Otsukimi Recital / Moon-Viewing Recital - Jin Empty Re: Otsukimi Recital / Moon-Viewing Recital - Jin

2015-03-09, 06:40
אוקי, אחד השירים היותר מסובכים לתזגם אי פעם @_@
האמת שהתזגום די בלבל אותי, היו חלקים שאהבתי והיו חלקים וזורמים, והיו חלקים שממש לא הבנתי את הקצב וגם לא כל כך את המילים...
היו גם כמה ביטויים שקצת הפריעו לי :
"בוא ונרושש, רגשות בדידות" קצת לא הבנתי ממה יש לרושש אותם XD
"ל-אדם נמוש כמותי" - הזכר של נמושה זה.. נמושה XD "נמוש" זה  "אנחנו נזוז"

גם די בטוחה שמומו שרה את זה להיביה, ו"אוזנייך" ו"עינייך" זה בפניה לנקבה אם אני לא טועה (במקום זאת צריך להיות עם י' אחת)
""עֶזֶר לך להיות, רוצה להיות, נא" - אני לא בטוחה אם השימוש במילה "נא" כאן הוא נכון, לפי דעתי זה צריך לבוא בחלק מוקדם יותר של המשפט...

זהו פחות או יותר, תזגום קצת מבלבל אבל בסך הכל הוא כיפי ויש הרבה חלקים ממש טובים ^^
RosyChan
RosyChan
Female Virgo Pig

Otsukimi Recital / Moon-Viewing Recital - Jin Empty Re: Otsukimi Recital / Moon-Viewing Recital - Jin

2015-03-09, 09:46
~WingsOfLightLegend~ כתב:אוקי, אחד השירים היותר מסובכים לתזגם אי פעם @_@
האמת שהתזגום די בלבל אותי, היו חלקים שאהבתי והיו חלקים וזורמים, והיו חלקים שממש לא הבנתי את הקצב וגם לא כל כך את המילים...
היו גם כמה ביטויים שקצת הפריעו לי :
"בוא ונרושש, רגשות בדידות" קצת לא הבנתי ממה יש לרושש אותם XD
"ל-אדם נמוש כמותי" - הזכר של נמושה זה.. נמושה XD "נמוש" זה  "אנחנו נזוז"

גם די בטוחה שמומו שרה את זה להיביה, ו"אוזנייך" ו"עינייך" זה בפניה לנקבה אם אני לא טועה (במקום זאת צריך להיות עם י' אחת)
""עֶזֶר לך להיות, רוצה להיות, נא" - אני לא בטוחה אם השימוש במילה "נא" כאן הוא נכון, לפי דעתי זה צריך לבוא בחלק מוקדם יותר של המשפט...

זהו פחות או יותר, תזגום קצת מבלבל אבל בסך הכל הוא כיפי ויש הרבה חלקים ממש טובים ^^

כן זה שיר מעצבן @@
בנוגע ל"נרושש" חשבתי שזה היה נשמע נחמד ושהם ירוששו את הבדידות ממנו אבל אפשר לתקן את זה חח
האמת שלא חשבתי על המילה נמושה כשכתבתי את זה וחשבתי שלנמוש יש משמעות שונה אבל אני אנסה לתקן את זה XD
כמו כן אני אתקן את הי' המיותרת XD
ובנוגע ל"נא", בשיר היא מבקשת ממנו (סוג של אפילו מתחננת) שיתן לה לעזור לו וגם רציתי שיהיה משהו שיתחבר (גם מבחינת האנימציה) ל"נה".
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

2015-03-09, 10:18
לגבי ''נא'', הבנתי את המשמעות, היא נהדרת, אני פשוט לא בטוחה לגבי זה שהמיקום של המילה במשפט הגיוני... אבל אהבתי אממ זה שזה מחליף את 'נה'!
((Cressence
((Cressence
Female Scorpio Rooster
מספר הודעות : 402

2015-03-09, 19:00
קאגפרו! 3>

אוקיי ממש אהבתי את זה, אם הבנתי נכון היא מנסה לעודד אותו ולחזק אותו. הצלחת להעביר לי בהרגשה גם את הקטעים העצובים וגם את השמחים וזה מעולה! D: את כותבת יפה (ואני חושבת שהבנתי את הקטע של "נרושש, רגשות", זה יפה, אבל אולי (לדעתי ורק לדעתי) "נסלק" או "נזרוק" יכלו להיות יותר מובנות... למרות שלקצב אני לא בטוחה שהן יתאימו ב100%)...
בכל מקרה- אהבתי, וקאבר של זה יכול להיות ממש טוב! DD:
RosyChan
RosyChan
Female Virgo Pig

2015-03-10, 02:52
~WingsOfLightLegend~ כתב:לגבי ''נא'', הבנתי את המשמעות, היא נהדרת, אני פשוט לא בטוחה לגבי זה שהמיקום של המילה במשפט הגיוני... אבל אהבתי אממ זה שזה מחליף את 'נה'!
כן זה לא תזגום מושלם וממש רציתי שזה יתאים ל"ליפסינק" של מומו בשורה XD
RosyChan
RosyChan
Female Virgo Pig

2015-03-10, 02:55
((Cressence כתב:קאגפרו! 3>

אוקיי ממש אהבתי את זה, אם הבנתי נכון היא מנסה לעודד אותו ולחזק אותו. הצלחת להעביר לי בהרגשה גם את הקטעים העצובים וגם את השמחים וזה מעולה! D: את כותבת יפה (ואני חושבת שהבנתי את הקטע של "נרושש, רגשות", זה יפה, אבל אולי (לדעתי ורק לדעתי) "נסלק" או "נזרוק" יכלו להיות יותר מובנות... למרות שלקצב אני לא בטוחה שהן יתאימו ב100%)...
בכל מקרה- אהבתי, וקאבר של זה יכול להיות ממש טוב! DD:
אני שמחה שהצלחתי להעביר לך את הרגש בשיר ^^
ואני יכולה לנסות להכניס את "נסלק" או נזרוק" במקום נרושש XD
בכל מקרה תודה רבה ;w;
ואולי אני אבצע קאבר לשיר בקרוב כדי שיהיה יותר מובן
spring day
spring day
Female מספר הודעות : 44

2017-02-05, 14:56
אז זה היה קצת קשה אבל התזגום כל כך מהמם אני ממש אהבתי אותו הוא חמוד נורא אז תודה תודה תודה שתזגמת אותו yay
חזרה למעלה