פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

Teru no Uta - קאבר ביפנית Empty Teru no Uta - קאבר ביפנית

2015-08-03, 21:08
אני ממש אוהבת את השיר הזה, אבל אף פעם לא ממש ניסיתי לשיר אותו, אז זו הפעם הראשונה. לא יצא מושלם אבל ממש ניסיתי להעביר את האווירה המרגיעה של השיר המקורי, שאתם מוזמנים לשמוע אותו כאן:

אאוי טשימה♥♥♥

בעיני שווה להקשיב לכל הקאבר כי יש בו חלקים שיצאו ממש טוב בעיני, וחלקים שיצאו ממש מע. XD
כמובן שזה לא משתווה למקור, חלילה, אבל אני אשאף ואתאמן ואגיע לזה בסוף! [הערה נוספת: זאת גרסת פסנתר אז היא קצת שונה מהמקור, לכן תשימו לב שאני לא תמיד יחד עם הפסנתר, פשוט כי הוא שונה קצת אז היה לי קשה ללכת לפיו וניסיתי כמה פעמים ולא יצא לי טוב :<]
הקאבר:
http://ge.tt/72ZZaaL2
אני ממש נהנית מכל הקאברים לשירי ג'יבלי לאחרונה, ושמתי לב שאלו השירים שאני שרה הכי הרבה~ ^^
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster
מספר הודעות : 260

Teru no Uta - קאבר ביפנית Empty Re: Teru no Uta - קאבר ביפנית

2015-08-06, 12:13
מהמם!
יש קצת אי-דיוקים אבל אני יודע ששירים כאלה הם מאוד קשים, במיוחד כשההפקה המקורית והקול של הזמרת היפנית שונים וצריך לפצות על זה.

כל הכבוד ווינגי!
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

Teru no Uta - קאבר ביפנית Empty Re: Teru no Uta - קאבר ביפנית

2015-08-06, 12:37
Lucha Or כתב:מהמם!
יש קצת אי-דיוקים אבל אני יודע ששירים כאלה הם מאוד קשים, במיוחד כשההפקה המקורית והקול של הזמרת היפנית שונים וצריך לפצות על זה.

כל הכבוד ווינגי!
תודה רבה ^-^
כמו שאמרתי, או לפחות נדמה לי שאמרתי, אני לגמרי מודעת לאי הדיוקים. אני גם ממש חושבת שאני יכולה לעשות את זה טוב יותר ^^
אני ממש לא מתיימרת לשיר כמו הזמרת המקורית, כי בעיניי היא מושלמת, אבל אני יכולה לקוות XP 
תודה רבה על התגובה הכנה והמקסימה♥ אני בהחלט אעבוד על זה!
חזרה למעלה