פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
H0ntouNi
H0ntouNi
Male מספר הודעות : 123

להתקין באופן עצמאי Empty להתקין באופן עצמאי

2011-09-06, 20:27
אי אפשר לסמוך על שירותים כאלה.
עדיף להתקין את הפורום באופן עצמאי, כי מניסיון, הם לא אמינים ><"
TheGeeTee1
TheGeeTee1
Male Libra Dragon
מספר הודעות : 680

להתקין באופן עצמאי Empty Re: להתקין באופן עצמאי

2011-09-06, 20:35
כן, אבל השאלה היא אם למישהו יש מושג איך עושים כזה דבר.
מה גם שזה חינמי, וחינמי זה תמיד טוב.
H0ntouNi
H0ntouNi

2011-09-06, 20:42
המערכת היא PHPBB, היא חינמית מטבעה,
רק שאם תתקין אותה בעצמך אין לך את כל ההגבלות שנותנים לך פה, וגם יש לך יותר חופש ואפשרות להתקין מודים.
Keeno
Keeno
Admin
Male Leo Goat
מספר הודעות : 827
https://tizgum.forumisrael.net

2011-09-06, 20:52
H0ntouNi כתב:אי אפשר לסמוך על שירותים כאלה.
אתה צודק בעיקרון, וגם יש לי את ההתקנה של פורום PHPBB גירסה 3 אבל...

לא היה לי כוח לחפש שרת איחסון חינמי ויעיל ><
מכיר משהו?
ThE WoRm
Male מספר הודעות : 22

2011-09-06, 20:59
שרתים חינמיים לא שווים יותר מדי בפעם האחרונה שחיפשתי, אני די בטוח שהמצב לא השתנה ממה שהוא היה פעם, בד"כ יש פרסומות לא קשורות וזה ממש לא נוח, יש הגבלה ממש נמוכה עם קצב שימוש ממש נמוך ומה גם שלהתקין פיהיטשביבי זה רמה יותר נמוכה מזה, ואני יודע, כי יש לי פיהיטשביבי על שרת שבבעלותי, ככה שלמערכת הזאת יש הרבה פיצ'רים מוספים שצריך לעבוד כדי לסדר את כולם לפורומים.

תחשוב על זה שאתר שמחלק פורומים בחינם נותן לך שירות בהרבה יותר טוב והרבה פחות הגבלה למערכת פורומים שהוא מספק לך מאשר שרת שמספק לך שטח אחסון בחינם, ככה שזאת מחשבה שגויה לדעתי למצוא אתר אחסון חינמי ולהתקין עליו.

לאחר שכל זה נאמר, אני יודע איך להתקין פיהטשביבי3 בעברית, אם זה באמת נחוץ
H0ntouNi
H0ntouNi

2011-09-06, 21:03
HebrewTranslations כתב:
H0ntouNi כתב:אי אפשר לסמוך על שירותים כאלה.
אתה צודק בעיקרון, וגם יש לי את ההתקנה של פורום PHPBB גירסה 3 אבל...

לא היה לי כוח לחפש שרת איחסון חינמי ויעיל ><
מכיר משהו?
Host1Free מחזיק כבר הרבה זמן, אבל לא בטוח אם הוא הכי אמין שיש.
אני יכול לעזור לך לחפש.

---
ThE WoRm כתב:שרתים חינמיים לא שווים יותר מדי בפעם האחרונה שחיפשתי, אני די בטוח שהמצב לא השתנה ממה שהוא היה פעם, בד"כ יש פרסומות לא קשורות וזה ממש לא נוח, יש הגבלה ממש נמוכה עם קצב שימוש ממש נמוך ומה גם שלהתקין פיהיטשביבי זה רמה יותר נמוכה מזה, ואני יודע, כי יש לי פיהיטשביבי על שרת שבבעלותי, ככה שלמערכת הזאת יש הרבה פיצ'רים מוספים שצריך לעבוד כדי לסדר את כולם לפורומים.

תחשוב על זה שאתר שמחלק פורומים בחינם נותן לך שירות בהרבה יותר טוב והרבה פחות הגבלה למערכת פורומים שהוא מספק לך מאשר שרת שמספק לך שטח אחסון בחינם, ככה שזאת מחשבה שגויה לדעתי למצוא אתר אחסון חינמי ולהתקין עליו.

לאחר שכל זה נאמר, אני יודע איך להתקין פיהטשביבי3 בעברית, אם זה באמת נחוץ
עם כמה שאתה צודק, אל תשכח שהאתרים הללו מציבים גם מגבלות ומעין מעצור: הקוד סגור, זו תשתית, וגם יש את העניין של האמינות.
חוץ מזה, שיש המון אחסונים עם תעבורה גבוהה ובלי פרסומות (בחינם כמובן) שמחזיקים כבר זמן רב. (עם תמיכה וכל זה)
לא נכון לחשוב שכל האחסונים החינמיים לא משתלמים.
ולהתקין PhpBB זה ממש קל, בדיוק כמו להתקין MyBB, IBB או Wordpress.
ThE WoRm

2011-09-06, 21:19
תזכור שדווקא אם זה חינמי צריך לבדוק 5 פעמים האם אפשר להתקין על זה אחד מהשירותים האלו, כי דווקא בחינמים זה נהיה יותר בעייתי, כי תלוי אם יש תמיכה בPHP, ואם כן האם היא תומכת במה שזה צריך ומה הגודל שלה ואיך מתעסקים איתה.
לאחר בירור קל אני מניח ש HOST1FREE זה באמת אופציה במקרה והולכים בכיוון הזה. כנראה דברים באמת השתנו בהרבה מהפעם האחרונה שבדקתי. אבל מצד שני, מה המהירות תפקוד של האתר ביחס לאתר הזה? כי אם המערכת פורומים בקושי תזוז -> אתה שוב בבעיה.

ונכון שזה קוד סגור, אבל קוד סגור היא לא מילה כזאת גסה כמו שאנשי הקוד הפתוח מנסים להוציא אותה, אז נכון שרוב המתכנתים (כולל אותי) מעדיפים קוד פתוח ויש הרבה פאנאטים של זה. בקשר לאמינות של המקום, זה אולי הדבר היחידי שאני יכול להסכים בקשר אליו, אבל אפשר לבדוק כמה זמן האתר הזה עומד כדי להבין האם הוא אמין.
להחזיק מערכת פורומים באתר חינמי אומר שאתה צריך לדאוג לתחזק אותה ולפתור כל דפקה שעולה, ולפעמים זה סתם חבל ועדיף לפנות למה שכבר יש - אם יש פיצ'ר שחסר פה הייתי יכול להבין, אבל האם הכאב ראש של לתחזק מערכת פורומים באמת שווה את ה"לא להסתכן בחוסר אמינות של מקום שאתה לא מכיר"?
H0ntouNi
H0ntouNi

2011-09-06, 22:25
1. כיום רוב השירותים האינטרנטיים תומכים ב- PHP, MySQL, Perl ובעוד מספר שפות וטכנולוגיות הנחוצות להרצת מערכת הפורומים PhpBB. כמובן שלא כל השרתים תומכים ב- ASP / ASP.NET, וזה כבר תלוי אם זהו שרת מבוסס Windows או ליבות Unix / Linux ואחרות (למרות שטכנולוגיות אלו לא דרושות למערכת פורומים זו, היות והיא מבוססת PHP). וכמו שאמרתי, התעבורות של השרתים החינמיים כיום מאוד גבוהות, וכמובן שתמיד ניתן לבדוק את הפרטים.

2. קוד סגור זו אכן בעיה, בגלל שאין אפשרות לבטל הגדרות מהסוג הזה, להוסיף פיצ'רים ומודים וב-א-מ-ת להיות השולט והמנהל של המערכת שלך - הרי כשזו תשתית תמיד יהיה את האדם מעליך בו פורומך תלוי באופן אבסולוטי.

3. אני מסכים שאפשר לבדוק את המערכת.

4. כל עוד האדם שמנהל את הפורום (או גורם חיצוני שאחראי על זה) יודע לעשות זאת, אני לא רואה בעיה. וחוסר האמינות זו בהחלט סיבה מספקת, לפי דעתי, אבל זה עניין של השקפה Smile
ThE WoRm

2011-09-06, 22:35
כן, הבנתי את הנקודות שלך, רק שנראה שיש פה שליטה לא קטנה בעיצוב ובפיצ'רים, לפי מה שראיתי שעידו עשה עם המערכת עד כה, מהקצת שראיתי שהוא עשה, אם לדייק בניסוח.

להחלטת עידו בסופו של יום. אני מאמין שאם נחליט להתנייד למערכת שדומה למערכת הזאת, תהיה אופציה של לעשות אקספורט לדאטאבייס, מה שיקל עלינו להתחיל במקום חדש.
Keeno
Keeno
Admin
Male Leo Goat

2011-09-08, 23:33
אני אשקול את האפשרות אולי בעתיד. כרגע אני מעדיף מערכת קיימת כזאת, למרות מגרעות מסוימות שיש בה (עורך יחסית מעפן עם תמיכה מעפנה בכרום).

בכל אופן, הנושא הועבר לפורום ניהול.
Keeno
Keeno
Admin
Male Leo Goat

2011-09-10, 16:20
ליתר ביטחון התקנתי גם פורום בעצמי על שרת אחסון בנפח 1.5 ג'יגה ותעבורה של 100 ג'יגה לחודש. לא רע לדעתי.

אני בספק שנעבור עכשיו, אבל שיהיה קיים cat
http://hebrewtimeslations.site11.com/forum/
חזרה למעלה