פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
MaorStudio
MaorStudio
Male מספר הודעות : 131

דיבוב שלי ושל אור לקטע מהפרק הראשון של בורוטו Empty דיבוב שלי ושל אור לקטע מהפרק הראשון של בורוטו

2017-04-14, 16:27
Message reputation : 100% (1 vote)

נאלצתי להעלות לדיילימושן כי ביוטיוב זה נחסם שוב ושוב כבר כמה ימים.
מקווים שתאהבו! נשמח לתגובות (ואם אפשר גם תגובות בסרטון היוטיוב: https://youtu.be/nkc7Ea5_Dvk )
Kitsune Taichou
Kitsune Taichou
Female Sagittarius Rooster
מספר הודעות : 103

דיבוב שלי ושל אור לקטע מהפרק הראשון של בורוטו Empty Re: דיבוב שלי ושל אור לקטע מהפרק הראשון של בורוטו

2017-04-17, 20:44
לא נורא! זה מאוד נחמד איך שיצא בסוף. מאוד אהבתי. אתה דיבבת את הנער שדואג לדעה של אבא שלו? כי למדבב יצא קול ממש רך וזה דיי קשה לבנים,אז כל הכבוד!
ורגע,לא נמאס ליוצר של נארוטו מהסיפור על קונוהא? זה כמו שאשאל אם לא נמאס לקופיף לעשות עוד מנגה לגינטאמה... לא חשוב...
אבל בורוטו ממש חמוד.
אה וכמעט שכחתי! כל הכבוד לאור גם. שיצא מדהים גם בוידאו.

נערך לאחרונה על-ידי Kitsune Taichou בתאריך 2017-04-17, 20:46, סך-הכל נערך פעם אחת (Reason for editing : 1)
MaorStudio
MaorStudio
Male מספר הודעות : 131

דיבוב שלי ושל אור לקטע מהפרק הראשון של בורוטו Empty Re: דיבוב שלי ושל אור לקטע מהפרק הראשון של בורוטו

2017-04-17, 20:48
Kitsune Taichou כתב:לא נורא! זה מאוד נחמד איך שיצא בסוף. מאוד אהבתי. אתה דיבבת את הנער שדואג לדעה של אבא שלו? כי למדבב יצא קול ממש רך וזה דיי קשה לבנים,אז כל הכבוד!
ורגע,לא נמאס ליוצר של נארוטו מהסיפור על קונוהא? זה כמו שאשאל אם לא נמאס לקופיף לעשות עוד מנגה לגינטאמה... לא חשוב...
אבל בורוטו ממש חמוד.
דיבבתי גם את בורוטו וגם את הנער שדואג לדעה של אבא שלו.
ותודה Smile
Kitsune Taichou
Kitsune Taichou
Female Sagittarius Rooster
מספר הודעות : 103

2017-04-17, 21:46
MaorStudio כתב:
Kitsune Taichou כתב:לא נורא! זה מאוד נחמד איך שיצא בסוף. מאוד אהבתי. אתה דיבבת את הנער שדואג לדעה של אבא שלו? כי למדבב יצא קול ממש רך וזה דיי קשה לבנים,אז כל הכבוד!
אבל בורוטו ממש חמוד.
דיבבתי גם את בורוטו וגם את הנער שדואג לדעה של אבא שלו.
ותודה Smile
בבקשה! ובאמת? גם את בורוטו החמודי? גם לו יש קיובי או משהו? העין שלו נגועה בכוח מוזר XD או שזה המצות גרמו לו לראות מעבר. הענווה נותנת כוח!
חזרה למעלה