פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
Equinox
Equinox
Male Leo Pig
מספר הודעות : 219

Casey Lee Williams - This Will Be the Day Empty Casey Lee Williams - This Will Be the Day

2017-09-14, 17:31
היי אנשים Smile
אז חזרתי לתזגם קצת, והפעם, אינגליש! כל פעם מחדש אני מגלה כמה זה קשה לתזגם מהשפה הארורה הזו Razz לא יודע כמה מכם מכירים את הסדרה, אך בכל מקרה מאוד ממליץ לצפות בה. אני לא בטוח שעשיתי חסד עם הפתיח, אבל ניסיתי כמה שיותר לחרוז ולהיצמד למילים המקוריות. מקווה שתהנו, הערות הארות ובקשות יתקבלו בברכה Smile

אנצל את הזדמנות זו גם לומר סחטיין על העיצוב החדש לאתר, מאוד מרענן ויפה Smile
~~~~

~~~~

להם אתה רק סתם ילד
חסר ישע מפוחד
אך הם יופתעו כשבקרוב לוחם ירוץ לקרב

היכון לעשות היסטוריה
היכון לשעה שלך
כי עוד רגע יתגשם מה שתמיד חלמת עליו

אנו ברק,
מתרחקים מרעם
נס שלא קרה אף פעם

זה היום שלו כולם חיכו
זה היום שבו דלתות כאן יפתחו
לא יעזרו לך מחילותיך
המהפכה קרבה ובאה
זה עולם חדש מלא בשפע
זה עולם עקוב מדם, רווי ברשע
ליבך - יביא עוד לשינוי
פה יסופר סיפור
ונצחון בנשמה שמור

נערך לאחרונה על-ידי Shaked בתאריך 2017-09-19, 01:33, סך-הכל נערך פעם אחת
Keeno
Keeno
Admin
Male Leo Goat
מספר הודעות : 827
https://tizgum.forumisrael.net

Casey Lee Williams - This Will Be the Day Empty Re: Casey Lee Williams - This Will Be the Day

2017-09-18, 15:46
תזגום מגניב ביותר! שמעתי על הסדרה, אף פעם לא ידעתי אם כדאי לראות חח.
רק דבר אחד לא הבנתי:
"תכונן לעשות היסטוריה
תכונן לשעה שלך"

זה כאילו 'תכונן? כמו 'התכונן' רק בלי תחילית?
Equinox
Equinox
Male Leo Pig

Casey Lee Williams - This Will Be the Day Empty Re: Casey Lee Williams - This Will Be the Day

2017-09-19, 01:33
תודה רבה!! באמת סדרה שממליץ לצפות בה, ממכרת ואי אפשר להפסיק מהרגע שמתחילים, וזה בחינם באיכות נהדרת ביוטיוב מידי היוצר אז למה לא?

ואכן, עברית שפה קשה, תודה ^^ מה שכן, פתרתי זאת עם פועל אחר דומה Smile
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

2017-09-19, 08:24
מגניב ממש, אולי גם אנסה לראות את הסדרה!
קראתי עכשיו עם התיקון ולפי דעתי זה הרבה יותר מובן עכשיו, קודם זה לא היה הכי תקני
Shomps
Shomps
Female Cancer Pig
מספר הודעות : 168

2017-10-18, 10:48
בס"ד

וואו!! יש לך RWBY?? זה מרגש נורא! ((רגע, אז אפשר להעלות תרגומים גם מאנגלית? כי יש לי את Home ואני חושבת שאעלה אותו אם זה ייתכן...))
אחלה תזגום, ורואים ששמרת על ההקשר כעל בבת עינך. כיף לקרוא! 3:
מצפה לראות גם את העבודות הבאות שלך! D:
Equinox
Equinox
Male Leo Pig

2017-10-18, 14:02
Shomps כתב:בס"ד

וואו!! יש לך RWBY?? זה מרגש נורא! ((רגע, אז אפשר להעלות תרגומים גם מאנגלית? כי יש לי את Home ואני חושבת שאעלה אותו אם זה ייתכן...))

תודה רבה Smile
אכן, מותר  להעלות הכל! כמובן שיש לנו אופי יותר של אנימות, אבל אין הגבלה ממשית. רובי היא "אנימה" אמריקאית אז זה עוד איכשהו בשדה הסמנטי. אבל גם K-POP וJ-POP שלא באנימה נפוצים כאן ^^ Home זה השיר שמתנגן כשרובי כותבת את המכתב ליאנג נכון? אשמח לראות את התזגום ^^
האמת גם שניסיתי לתזגם את הפתיח השני אבל עצרתי באמצע כי הוא ממש קשה(אבל אחזור אליו כשאתבונן ב'מגירה'), וגם הפתיח הרביעי מהמם!
Shomps
Shomps
Female Cancer Pig
מספר הודעות : 168

2017-10-18, 14:40
Shaked כתב:
Shomps כתב:בס"ד

תודה רבה Smile
אכן, מותר  להעלות הכל! כמובן שיש לנו אופי יותר של אנימות, אבל אין הגבלה ממשית. רובי היא "אנימה" אמריקאית אז זה עוד איכשהו בשדה הסמנטי. אבל גם K-POP וJ-POP שלא באנימה נפוצים כאן ^^ Home זה השיר שמתנגן כשרובי כותבת את המכתב ליאנג נכון? אשמח לראות את התזגום ^^
האמת גם שניסיתי לתזגם את הפתיח השני אבל עצרתי באמצע כי הוא ממש קשה(אבל אחזור אליו כשאתבונן ב'מגירה'), וגם הפתיח הרביעי מהמם!
בס"ד

כן!! אגיע לזה מתישהו, אולי אפילו היום- אבל יש לי עוד עבודות לעשות כרגע אז אצטרך לחכות קצתת
חזרה למעלה