פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster
מספר הודעות : 260

Beauty And The Beast - Evermore Empty Beauty And The Beast - Evermore

2017-10-21, 20:18
Keeno
Keeno
Admin
Male Leo Goat
מספר הודעות : 827
https://tizgum.forumisrael.net

Beauty And The Beast - Evermore Empty Re: Beauty And The Beast - Evermore

2017-10-21, 21:08
ממש יפה קרבי! שיר שדורש הרבה דיוק ורגש, והכנסת את שניהם פנימה Smile היו קצת אי דיוקים פה ושם, אבל עדיין אדיר.
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster

2017-10-21, 21:21
HebrewTranslations כתב:ממש יפה קרבי! שיר שדורש הרבה דיוק ורגש, והכנסת את שניהם פנימה Smile היו קצת אי דיוקים פה ושם, אבל עדיין אדיר.
תודה רבה Smile
אני כבר תקופה די ארוכה חסר מוטיבציה ומאוד קשה לי להביא את עצמי לעבוד על קאברים ותכנים אחרים ממש מושקעים וערוכים, כאלו שדורשים המון זמן, טייקים ועריכה עד לשלמות. הקאבר הזה נעשה בטייק אחד, עם ממש מעט חימום לפני.

שמח שאהבת למרות האי דיוקים המעצבנים האלה Razz
Keeno
Keeno
Admin
Male Leo Goat
מספר הודעות : 827
https://tizgum.forumisrael.net

2017-10-21, 21:48
Lucha Or כתב:
HebrewTranslations כתב:ממש יפה קרבי! שיר שדורש הרבה דיוק ורגש, והכנסת את שניהם פנימה Smile היו קצת אי דיוקים פה ושם, אבל עדיין אדיר.
תודה רבה Smile
אני כבר תקופה די ארוכה חסר מוטיבציה ומאוד קשה לי להביא את עצמי לעבוד על קאברים ותכנים אחרים ממש מושקעים וערוכים, כאלו שדורשים המון זמן, טייקים ועריכה עד לשלמות. הקאבר הזה נעשה בטייק אחד, עם ממש מעט חימום לפני.

שמח שאהבת למרות האי דיוקים המעצבנים האלה Razz
מזדהה מאוד ^^"
גם לי יוצא לפעמים להקליט טייקים למשהו, לוותר, לחזור לזה אחרי תקופה ואז לגרוס הכל ולשיר טייק אחד XD
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

2017-10-21, 21:56
יצאה לי צרחת פאנגירל כשראיתי את הכותרת.יושב נהדר עם הקול שלך, הולי שיט איזה ביצוע. כמה רגש, זה מושלם
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster

2017-10-23, 05:57
WingsOfLightLegend כתב:יצאה לי צרחת פאנגירל כשראיתי את הכותרת.יושב נהדר עם הקול שלך, הולי שיט איזה ביצוע. כמה רגש, זה מושלם
Embarassed
טנקס!
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2017-10-23, 08:50
[rand][/rand]
Lucha Or כתב:
WingsOfLightLegend כתב:יצאה לי צרחת פאנגירל כשראיתי את הכותרת.יושב נהדר עם הקול שלך, הולי שיט איזה ביצוע. כמה רגש, זה מושלם
Embarassed
טנקס!
אוף כתבתי תגובה ממש חופרת ושלחתי את זה מהפלאפון וכנראה הכל נמחק באמצע איזה באסה T_T
קיצר רק רציתי להוסיף שבעיני אי הדיוקים הם מינוריים מאוד, מה שניכר בקאבר הזה הוא בעיקר זב שיש לך איכות קול אדירה, ואת אי הדיוקים בעיני אפשר לתקן מאוד מאוד בקלות בעזרת מלודיין, תוכנה לtuning. אשמח לעזור בנושא אם תצטרך, זה משהו שכל זמר מקצועי משתמש בו היום כי קשה מאוד להגיע לשלמות ב100%, וזה יתרון ששווה לנצל כשלא שרים בלייב.

בכללי אבל שאפו ענק, ותמשיך להעלות עוד המון קאברים, התגעגענו!
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster

2017-10-24, 18:30
WingsOfLightLegend כתב:[rand][/rand]
Lucha Or כתב:
Embarassed
טנקס!
אוף כתבתי תגובה ממש חופרת ושלחתי את זה מהפלאפון וכנראה הכל נמחק באמצע איזה באסה T_T
קיצר רק רציתי להוסיף שבעיני אי הדיוקים הם מינוריים מאוד, מה שניכר בקאבר הזה הוא בעיקר זב שיש לך איכות קול אדירה, ואת אי הדיוקים בעיני אפשר לתקן מאוד מאוד בקלות בעזרת מלודיין, תוכנה לtuning. אשמח לעזור בנושא אם תצטרך, זה משהו שכל זמר מקצועי משתמש בו היום כי קשה מאוד להגיע לשלמות ב100%, וזה יתרון ששווה לנצל כשלא שרים בלייב.

תודהתודה

איך אני שם את הידיים שלי על מלודיין בלי לשלם מינימום 100 דולר\לקבל וירוס?
ואיך בכלל משתמשים בזה? יש לי פיטצ' קורקשן בתכנת הקלטות שלי אבל זה הדבר הכי לא ברור בעולם.
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2017-10-25, 08:23
Lucha Or כתב:
WingsOfLightLegend כתב:[rand][/rand]
Lucha Or כתב:
Embarassed
טנקס!

תודהתודה

איך אני שם את הידיים שלי על מלודיין בלי לשלם מינימום 100 דולר\לקבל וירוס?
ואיך בכלל משתמשים בזה? יש לי פיטצ' קורקשן בתכנת הקלטות שלי אבל זה הדבר הכי לא ברור בעולם.
אני חושבת שהורדתי בפיירט ביי גרסת סטודיו, *מחפשת דקה* אוקיי הנה זה!
https://thepiratebay.org/torrent/7573294/Celemony_Melodyne_Editor_2.1.0.45_Win_(cracked-R2R)_[ChingLiu]

יש שם עוד הרבה גרסאות אחרות, גם הרבה יותר חדשות, אבל נראה לי שזה מה שיש לי XD

היא קצת דורשת עבודה, אני אישית נעזרת מאוד בקריאת תווים. תמיד קל לי יותר לחפש גרסת פסנתר, לראות בדיוק באיזה סולם זה אמור להיות, לכוון ככה שהרוב יעבור לזה, ואז אני עוברת הברה הברה ומתקנת במידת הצורה, שלרוב היא רבה מאוד כי אם לא שרים 100 אחוז מדויק ומיישרים לאמצע התו אז מלודיין יכולה לזהות את זה למקום אחר ממש XD יש מלא הסברים ביוטיוב! זה אפשר גם בלי לעשות הגדרה של הסולם הנכון ורק לתקן ידנית, בתכלס זה אותו דבר ולאט לאט לומדים איך להשתלט על זה.

מנסיוני תיקוני הפיץ' המובנים לא עוזרים ממש, למרות שהתקנתי פלאגין של waves שקצת עושה את העבודה יותר טוב, אבל עדיין נוח לי יותר עם מלודיין כי יש שם הרבה יותר שליטה ^^
Adi
Adi
Male מספר הודעות : 153

2017-10-28, 14:50
יפה מאוד. נהנתי להקשיב Smile
חזרה למעלה
Similar topics