פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
Keeno
Keeno
Admin
Male Leo Goat
מספר הודעות : 827
https://tizgum.forumisrael.net

יום הולדת לווינגי!!! Empty יום הולדת לווינגי!!!

2017-11-16, 00:01
היום יום הולדת, היום יום הולדת, היום יום הולדת ל... ווינגי המכונפת, הלא היא @WingsOfLightLegend!!

למי שלא מכיר - ווינגי היא ממייסדי הפורום, בעלת הכי הרבה נושאים, הכי הרבה הודעות, הכי הרבה תזגומים, והכי הרבה קאברים - שיאים שכנראה לא יישבר בדורות הקרובים XD

אז ווינגס - תודה לך על תרומתך הרבה, ועל מגניבותך הבלתי פוסקת. תודה לך על תזגומיך, הערותיך, עיצובייך והכי חשוב - תודה על כנפייך!

מאחל לך ולנו עוד המון שנים של היכרות, לפחות עד שכזה... בואי נגיד, 80 אחוז מהשירים בעולם יתוזגמו? כן, נראה לי יעד ריאלי  bored

יום הולדת שמח, המון מזל טוב, בריאות, אושר ושלווה
וחוץ מזה,
מכסה אסלה.

אני הייתי אני.
את היית יום הולדת.

עיב.

hohohoho
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

יום הולדת לווינגי!!! Empty Re: יום הולדת לווינגי!!!

2017-11-16, 00:17
אחרי נאום כזה אני דורשת מינימום אנדרטה או חיתוך סרט XD סתם, אני מתה עליך!

נערך לאחרונה על-ידי WingsOfLightLegend בתאריך 2017-11-16, 14:39, סך-הכל נערך פעם אחת
Shomps
Shomps
Female Cancer Pig
מספר הודעות : 168

2017-11-16, 13:18
בס"ד

הוווו מזלטוב!!! יומולדת שמח!! ברכות על קבלתך למשרה וכולי וכולי שאר הדברים האלה!!! 3>
את נהדרת ומוכשרת, ולמרות היכרותי הקצרה והמרוחקת אתך אני נהנית בחברתך ממש. את מהווה מקור להשראה!

יהי רצון שתמשיכי לראות תמיד ברכה והצלחה בכל מעשי ידייך! (^w^)
TheIsraeliSudrian
TheIsraeliSudrian
Male Gemini Cat
מספר הודעות : 118

2017-11-16, 14:14
הפי ברת'דיי, וינגס! באמת מגיע לה נאום כזה מושקע ומלבב. ללא ספק אחת היוצרות האהובות עליי ב-HT מאז שנרשמתי. "חברה" טובה, מתרגמת מנוסה, זמרת נעימה, ולאחרונה גם "סאייו" מעולה (מאז פתיחת פורום הדיבוב). מסכים עם כל מילה של קינו עיב ושל שומפס, ומאחל לה לזכות בהכרה מקצועית בתחומי עיסוקה, כיאה לאמנית בעלת ותק ורמה גבוהה כמו שלה. מזל טוב - TheIsraeliSudrian.

נערך לאחרונה על-ידי TheIsraeliSudrian בתאריך 2017-11-16, 18:53, סך-הכל נערך פעם אחת
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2017-11-16, 14:40
Shomps כתב:בס"ד

הוווו מזלטוב!!! יומולדת שמח!! ברכות על קבלתך למשרה וכולי וכולי שאר הדברים האלה!!! 3>
את נהדרת ומוכשרת, ולמרות היכרותי הקצרה והמרוחקת אתך אני נהנית בחברתך ממש. את מהווה מקור להשראה!

יהי רצון שתמשיכי לראות תמיד ברכה והצלחה בכל מעשי ידייך! (^w^)
שומפיייייי אני כל כך אוהבת אותךךךך אעעעע ;;;; את כל הדברים האלה ויותר! ריגשת אותי ממש, תודה רבה ano
TheIsraeliSudrian כתב:הפי ברת'דיי, וינגס! באמת מגיע לה נאום כזה מושקע ומלבב. ללא ספק אחת היוצרות האהובות עליי ב-HT מאז שנרשמתי. "חברה" טובה, מתרגמת מנוסה, זמרת נעימה, ולאחרונה גם "סאייו" מעולה (מאז פתיחת פורום הדיבוב). מסכים עם כל מילה של קינו ושל שומפס, ומאחל לה לזכות בהכרה מקצועית בתחומי עיסוקה, כיאה לאמנית בעלת ותק ורמה גבוהה כמו שלה. מזל טוב - TheIsraeliSudrian.
תודההההההה~~~~
מעריכה את זה ממש!
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster
מספר הודעות : 260

2017-11-16, 17:53
מזל טוב ווינגי Smile
מאחל לך עוד המון שנים של עשיית דברים שאת אוהבת, הצלחה בלימודים ובערוץ היוטיוב וכמובן הצלחה והתקדמות בכל שאר תחומייך.
עברנו הרבה מאז שהכרנו בקורס הדיבוב של יפה, ואני מאוד שמח שהכרנו אחרת לא היית מציעה לי להצטרף לפורום והייתי מרגיש אבוד בעולם שבו אף אחד לא באמת מתעניין בדיבוב או תרגום כתחביבים.
המון בריאות ואושר ותעשי מלא קריאוקי כי את באמת טובה בזה!
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2017-11-16, 21:07
Lucha Or כתב:מזל טוב ווינגי Smile
מאחל לך עוד המון שנים של עשיית דברים שאת אוהבת, הצלחה בלימודים ובערוץ היוטיוב וכמובן הצלחה והתקדמות בכל שאר תחומייך.
עברנו הרבה מאז שהכרנו בקורס הדיבוב של יפה, ואני מאוד שמח שהכרנו אחרת לא היית מציעה לי להצטרף לפורום והייתי מרגיש אבוד בעולם שבו אף אחד לא באמת מתעניין בדיבוב או תרגום כתחביבים.
המון בריאות ואושר ותעשי מלא קריאוקי כי את באמת טובה בזה!
אורררררר תודה רבה iya  התרגשתי ממש! האמת עבר המון זמן ואני שמחה שהכרנו, אתה מוכשר ברמות ולשמוע תשבוחות כאלה ממך זה מחמיא ממש ;; תודה רבההההה
((Cressence
((Cressence
Female Scorpio Rooster
מספר הודעות : 402

2017-11-23, 09:12
מתנצלת שזה באיחור כזה אבל-
מזל זוב ווינגס! אני בדרך כלל לא טובה בברכות ארוכות אבל בכל זאת רוצה לאחל לך אושר, שמחה וכל שאר הדברים הטובים שכבר איחלו לך אלפי פעמים חח אז הנה עוד פעם Smile
את בחורה מקסימה ונהדרת, אני בטוחה שאת עושה להרבה אנשים שמח- מאחלת לך שתמשיכי להיות כזאת ושתצליחי בכל מה שתעשי ושלא יפסקו התזגומים הנפלאים שלך Smile
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2017-11-23, 17:02
((Cressence כתב:מתנצלת שזה באיחור כזה אבל-
מזל זוב ווינגס! אני בדרך כלל לא טובה בברכות ארוכות אבל בכל זאת רוצה לאחל לך אושר, שמחה וכל שאר הדברים הטובים שכבר איחלו לך אלפי פעמים חח אז הנה עוד פעם Smile
את בחורה מקסימה ונהדרת, אני בטוחה שאת עושה להרבה אנשים שמח- מאחלת לך שתמשיכי להיות כזאת ושתצליחי בכל מה שתעשי ושלא יפסקו התזגומים הנפלאים שלך Smile
קרסנססססססס אעעעעע תודה ענקית ano  שימחת אותי ממש!  hugu
Equinox
Equinox
Male Leo Pig
מספר הודעות : 219

2017-12-07, 20:00
איך פספסתי את זה? :O
לווינגי היקרה, המון המון המון המון מזל טוב ליום הולדתך, המשיכי להיות מדהימה כמו שאת תמיד, לתזגם לבצע ולכתוב(כן כן גם את הסיפור ההוא שהפסקת אי שם בפורום הכתיבה למגירה) וכמובן שפע ברכות ואיחולים ובלונים וזה. ואת מקסימה כי את היית שם כשהייתי צריך אותך וזה לא היה מובן מאליו.
וזהו 3>
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2017-12-07, 22:08
Equinox כתב:איך פספסתי את זה? :O
לווינגי היקרה, המון המון המון המון מזל טוב ליום הולדתך, המשיכי להיות מדהימה כמו שאת תמיד, לתזגם לבצע ולכתוב(כן כן גם את הסיפור ההוא שהפסקת אי שם בפורום הכתיבה למגירה) וכמובן שפע ברכות ואיחולים ובלונים וזה. ואת מקסימה כי את היית שם כשהייתי צריך אותך וזה לא היה מובן מאליו.
וזהו 3>
אומייגאד אני עוד שניה בוכהההההההההההההההההההה ;_; אתה זכרת את הסיפוררררררררררררררררר (אני עדיין ממשיכה לכתוב כשהלימודים לא מנסים להשמיד אותי! לרוב דברים קטנים אבל ניסיתי גם לחזור לסיפור). באמת, אין לך מושג כמה זה משמעותי עבורי שאחרי כל הזמן הזה זכרת את זה, וגם לדעת שהצלחתי להיות שם בשבילך. תודה ענקית 3>
חזרה למעלה