פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
Shomps
Shomps
Female Cancer Pig
מספר הודעות : 168

AIKI & AKINO from bless4- Tsuki No Mou Hanbun Empty AIKI & AKINO from bless4- Tsuki No Mou Hanbun

2018-02-04, 12:08
בס"ד

אז נכון שהתבאסתי קצת מהפתיח החדש, ושעדיין צריך נואשות לתזגם את הסיום הראשון, אבל הבהיל אותי כמה שהסיום השני יפהפה.
ומכיוון שרק הגרסה הקצרה שלו זמינה כרגע, בינתיים אסתפק בתזגום חלקי- מתאים לי בדיוק להפסקה הקצרה (?) בלימודים למבחן.  hooo
----

----

חצי שני ללבנה \ Tsuki No Mou Hanbun

הלבנה התבוננה כשקראנו זה לזו,
נאבקים לסגור עוד מעגל
וחרף המרחק, עוד צועדים בשביל המפותל

אדום שָׁנִי לצד שחור פחם
במשחק אור וצל, במרדף שעוד לא תם
עם זאת, שניהם דומים במהותם;
זה המשותף לכול, וזהו טבע העולם

שוב למדתי לחיות, אני כאן בזכותך
גם אם ניפרד, אהיה אִתְּךָ
(אהיה אִתָּךְ)
זהו האוצר אחריו התועים מחפשים-
זה החצי השֵׁנִי,
הלְבָנָה והשָׁנִי
צד לצד, השבילים נפגשים

----
((תהנו! מוזמנים כרגיל לספר לי מה דעתכם וכיצד להפוך את זה לתזגום טוב יותר!))
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

AIKI & AKINO from bless4- Tsuki No Mou Hanbun Empty Re: AIKI & AKINO from bless4- Tsuki No Mou Hanbun

2018-02-04, 20:14
לגבי הפתיח - מרגישה כמוך, מאי'ן פשוט לא בשיאה לדעתי ולמרות שיש לה פוטנציאל איכשהו היא עושה מלא שטויות עם הקול שלה שנשמעות לפעמים לא משהו ;; יצא לי גם לשמוע דברים גם מלייבים וגם מהקלטות שאפילו קצת כאבו לי :< 
התזגום הזה כל כך יפה שבא לי לבכות אעאעאעעאעאעא את מושלמתתתת, אחד התזגומים היותר מוצלחים שלך 3>
Shomps
Shomps
Female Cancer Pig

AIKI & AKINO from bless4- Tsuki No Mou Hanbun Empty Re: AIKI & AKINO from bless4- Tsuki No Mou Hanbun

2018-02-04, 23:46
WingsOfLightLegend כתב:לגבי הפתיח - מרגישה כמוך, מאי'ן פשוט לא בשיאה לדעתי ולמרות שיש לה פוטנציאל איכשהו היא עושה מלא שטויות עם הקול שלה שנשמעות לפעמים לא משהו ;; יצא לי גם לשמוע דברים גם מלייבים וגם מהקלטות שאפילו קצת כאבו לי :< 
התזגום הזה כל כך יפה שבא לי לבכות אעאעאעעאעאעא את מושלמתתתת, אחד התזגומים היותר מוצלחים שלך 3>
בס"ד

יוווווווו תודהרבה ווינגי! 3>
אני לא מכירה את מאי'ן, או לפחות לא זוכרת משהו משמעותי אחר... מקווה שאני לא עושה אתה עוול. אבל לעומת הפתיח המקורי נדמה לי שלרוב השירים לא היה סיכוי, הודות לאווירה הייחודית שיצר. ^^
די נהניתי מהתוצאה כאן, זה לא קורה בדרך כלל- אבל הפעם המילים התיישבו במקום כמעט מעצמן ואני הרבה יותר מדי מרוצה מהחלק האחרון XD
אז בזכותך יש לי עכשיו קצת יותר מוטיבציה להעלות תזגומים קצרים! שטותיים כל שיהיו, הם כיפיים ולוקחים פחות זמן. ואולי גם ייצא מהם משהו נחמד מדי פעם!  Like a Star @ heaven
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

2018-02-05, 10:07
Shomps כתב:
WingsOfLightLegend כתב:לגבי הפתיח - מרגישה כמוך, מאי'ן פשוט לא בשיאה לדעתי ולמרות שיש לה פוטנציאל איכשהו היא עושה מלא שטויות עם הקול שלה שנשמעות לפעמים לא משהו ;; יצא לי גם לשמוע דברים גם מלייבים וגם מהקלטות שאפילו קצת כאבו לי :< 
בס"ד

יוווווווו תודהרבה ווינגי! 3>
אני לא מכירה את מאי'ן, או לפחות לא זוכרת משהו משמעותי אחר... מקווה שאני לא עושה אתה עוול. אבל לעומת הפתיח המקורי נדמה לי שלרוב השירים לא היה סיכוי, הודות לאווירה הייחודית שיצר. ^^
די נהניתי מהתוצאה כאן, זה לא קורה בדרך כלל- אבל הפעם המילים התיישבו במקום כמעט מעצמן ואני הרבה יותר מדי מרוצה מהחלק האחרון XD
אז בזכותך יש לי עכשיו קצת יותר מוטיבציה להעלות תזגומים קצרים! שטותיים כל שיהיו, הם כיפיים ולוקחים פחות זמן. ואולי גם ייצא מהם משהו נחמד מדי פעם!  Like a Star @ heaven
ג'ונה היא מבחינתי תגלית השנה שלי, היא מדהימה והיה ברור שלא יהיה אפשר להתעלות עליה. מאי'ן הייתה בין היתר ב-Macross Frontier כשריל, לא ראיתי את הסדרה אבל המוזיקה שם מאוד מפורסמת, ויש עוד כמה פתיחים אחרים שהיא שרה. אני חושבת שהפתיח כאן לא רע אבל הוא קצת הורס את האווירה... חבל שלא הביאו את ג'ונה לעוד שיר XD
Shomps
Shomps
Female Cancer Pig

2018-02-05, 16:38
בס"ד

תכל'ס, ג'ונה כנראה יכולה להתעלות על ג'ונה. XD
Keeno
Keeno
Admin
Male Leo Goat
מספר הודעות : 827
https://tizgum.forumisrael.net

2018-02-22, 16:29
שומפס זה מדהים ונהנתי לשיר את זה.

ובואי נדבר שניה על:
"זה החצי השֵׁנִי,
הלְבָנָה והשָׁנִי
צד לצד, השבילים נפגשים"

המוח שלי התפוצץ ועכשיו אני צריך לאחות את חלקיו, את מרוצה?
Shomps
Shomps
Female Cancer Pig

2018-02-23, 09:52
Keeno כתב:שומפס זה מדהים ונהנתי לשיר את זה.

ובואי נדבר שניה על:
"זה החצי השֵׁנִי,
הלְבָנָה והשָׁנִי
צד לצד, השבילים נפגשים"

בס"ד

AIKI & AKINO from bless4- Tsuki No Mou Hanbun Giphy

כן.
Keeno
Keeno
Admin
Male Leo Goat
מספר הודעות : 827
https://tizgum.forumisrael.net

2018-02-24, 19:09
Shomps כתב:
Keeno כתב:שומפס זה מדהים ונהנתי לשיר את זה.

ובואי נדבר שניה על:
"זה החצי השֵׁנִי,
הלְבָנָה והשָׁנִי
צד לצד, השבילים נפגשים"

בס"ד

AIKI & AKINO from bless4- Tsuki No Mou Hanbun Giphy

כן.
XDDDD
חזרה למעלה