פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
Song-song no mi
Song-song no mi
Male Capricorn Dragon
מספר הודעות : 2

גרסה שלי למתקפת הטיטאנים פתיח מספר אחת Empty גרסה שלי למתקפת הטיטאנים פתיח מספר אחת

2018-05-16, 06:03
היי אני משתמש חדש באתר ואני יודע שזה אתר לתזגומים אבל אני לא עושה בדרך כלל תזגומים אלה לוקח את המנגינה של שיר מסויים לפשוט כותב מילים משלי בניגוד לתזגום שבו אתה מתאים את מילות השיר לעברית אז זו בגרסא שלי מקווה שתאהבו

אנשים כאן עצובים
בכאלה מצבים
בגלל דבר נורא
אכזרי ומרושע
הם יצאו מן החומות
איך זה בכלל יכול לקרות
כן כפי שניתן לראות
אנו נשמיד את המפלצות

מעברון לקראת הפזמון:
בזמן גשם הדמים
הצובע את המרום באדום
הגיע להשמיד ת׳טיטאן
וכך נסיים את העידן

פזמון:
תשוקתם לבשרנו
לא תגרום למותנו
להפך רק תחזקנו
תחזקנו בשדה הקרב
כל מי שאנו איבדנו
לפני מותו אנו שמענו
כל צווחה של גופה נושאת
מהדהד באוויר
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

גרסה שלי למתקפת הטיטאנים פתיח מספר אחת Empty Re: גרסה שלי למתקפת הטיטאנים פתיח מספר אחת

2018-05-17, 11:03
ברוך הבא! זה מקסים, אבל סתם שתדע שלצורך כתיבת מילים חופשית נשתמש לרוב בפינת "המגירה הפומבית", כי זה יותר כמו לכתוב שיר משלך ויכול לבלבל אנשים אחרים שלא יודעים יפנית אבל רוצים לשיר משהו קרוב למקום. בהחלט מותר לכתוב מילים שלך ואנחנו מעודדים יצירתיות, אבל רק כדי למנוע בלבול עשינו את החלוקה Smile

דברים כלליים נוספים:
1 - מומלץ להוסיף קישור ליוטיוב לשיר המדובר למי שלא מכיר, הכי קל דרך כפתור הYouTube שפשוט מכניס לך את הסרטון יפה ולא צריך לעבור לעמוד אחר.
2 - מומלץ לכתוב את שם השיר בנושא ולא "סדרה X פתיח Y" כדי שיהיה קל יותר לחפש בפורום בעתיד, אחרת היצירה שלך עשויה ללכת לאיבוד בים הדברים שיש כאן. לרוב אנחנו כותבים באנגלית, מוזמן להסתכל בהעלאות קודמות ולראות איך אנשים בחרו לעשות את זה

בכללי ממליצה לך לראות דברים שאנשים עשו ולספוג השראה, חלקנו כותבים מילים מעצמנו וחלקנו נצמדים למקור. אני אישית, למשל, אחת שמקפידה על מספרי הברות ואינטונציה נכונה של מילים (למשל במקום להאריך הברה אחת על 4 הברות ביפנית, להוסיף פשוט עוד מילה. זה מה שהופך את זה למאתגר!)

מוזמן גם להציג את עצמך ב"מי אתם ומה אתם עושים פה"!
Song-song no mi
Song-song no mi
Male Capricorn Dragon
מספר הודעות : 2

גרסה שלי למתקפת הטיטאנים פתיח מספר אחת Empty Re: גרסה שלי למתקפת הטיטאנים פתיח מספר אחת

2018-05-21, 18:45
תודה על הטיפים ואקח אותם לצומת ליבי ואוהב את הערוץ שלך
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

2018-05-21, 23:11
Song-song no mi כתב:תודה על הטיפים ואקח אותם לצומת ליבי ואוהב את הערוץ שלך
איזה כיף לשמוע, תודה רבה! ano
חזרה למעלה