פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

פינגולדת!!!!!! זה היוםםםםםםםםם!!!! Empty פינגולדת!!!!!! זה היוםםםםםםםםם!!!!

2013-01-24, 09:22
מוחאחאחא, אני הראשונה לפתוח את הנושא! עכשיו כולם ידעו שיש לך יום הולדת !!!!!!! D:

אז.
...
יופי, ווינגי, מה אומרים עכשיו? ;O;
אז איחלתי לך כבר בעיקרון את כל מה שאפשר לאחל, ואני אאחל גם כשאני אראה אותך 3:
אז רק רציתי לומר שיהיה לך יום הולדת הכי מקסים שיש, שתמשיכי להיות אדירה ומוצ'למת ופינגווינית שכזאת, ו....
קשה לי לתאר כמה אני אוהבת אותך. אז אני אמעך אותך בחיבוק. 3:
~חיבוק מועך~

יומולדת שמחחחחחחחחחחחחחחחח ^_^
Flandre Scarlet
Flandre Scarlet
Male Gemini Buffalo
מספר הודעות : 55

פינגולדת!!!!!! זה היוםםםםםםםםם!!!! Empty Re: פינגולדת!!!!!! זה היוםםםםםםםםם!!!!

2013-01-24, 21:50
פינגיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי... *שיעול* -שאיפה- יייייייייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!

המוןהמון מזל"טים (בדיחת צבא *בא - דאם - דיש*) לאדם הראשון שאני מדבר איתו מחוץ לפורום!! ano (הסמיילי לא מתאים? דווקא אותי זה מרגש :S )

אז, איך את מרגישה בתחילת העשור השלישי לחייך? ואל תגידי זקנה, כי התשובה הזו נאמסת מממשששש מהר... אבל היי, זה היומולדת שלך, תעני לי איך שבאלך kawaii

מאחל המון אושר, בריאות ואת כל הקלישאות שמזוהות עם ברכות יומולדת כאלו ואחרות (XD), וכמובן עוד שני עשורים (לפחות, אבל נתחיל בצעדים קטנים) של מנגה, אנימה, מוזיקה מצוינת (מכל הסוגים, חוץ מדאבסטפ, כי זה זבל) וכללללללללללללללללללללל מה שאת אוהבת ונהנית ממנו (YOU NAME IT)!!

אבל מעל הכל אני מקווה (ויודע puffy ) שתישארי מתזגמת וקאבריסטית אדירה, בתווקה שתלמדי להעריך טיפה יותר את העבודות של עצמך Wink

בנוסף, אני רוצה בהזדמנות זו להעניק לך את התואר של "האדם הראשון שסובל בשקט את החפירות שלי על טוהו בדיבור בטסקט" כי זה לא קל ואת צריכה להתגאות בעצמך! הידד!! yay

אז מה יש עוד לאחל? המממממממממממ......... כיף-כף מקלות!! הרבה הרבה שנים של כיף-כף מקלות בזול! ודיונים על יאקיטורי! XD

יומולדת שמח!! 3>

[img]http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2010/240/e/1/birthday_penguin_by_skipperofotters05-d2xht6s.jpg[/img]

**הציורלאצוירעלידיאבלהואיותרמדיחמודמכדילאלשיםאותו** hohohoho
TheSapphireDragon
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster
מספר הודעות : 918

2013-01-24, 23:44
פינגייייייי!
מזל טוב!
אני לא טובה בברכות אז אני רק אאחל לך יומולדת שמח והרבה עושר ואושר ושתמשיכי להיות כזו חמודה ו... ו... וכד'...

ano
PenguinMusume
PenguinMusume
Female Aquarius Rooster
מספר הודעות : 661

2013-03-09, 14:30
.............למה לא הגבתי פה בעצם?
אתם סוג של מושלמים ואני ממש ממש ממש ממש ממש אוהבת אתכם
באמת.

זהו.
סתם שתדעו.
חזרה למעלה