פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

Paper moon- tommy heavenly6 Empty Paper moon- tommy heavenly6

2013-02-05, 13:15
היה היה לו תזגום יפהפה של ספיר.
ווינגי רצתה לשיר אותו, אבל לווינגי יש מיקרופון שלא עושה חסד איתו, נוסף לגרון ממוצע וקושי בלמידת שירים.
אבל ווינגי ניסתה. ווינגי אוהבת את ספיר. ~חיבוק~

http://ge.tt/5s6m8WX/v/0

ווינגי הלכה לבכות בצד. היא הפכה לעציץ. הסוף. dead
Flandre Scarlet
Flandre Scarlet
Male Gemini Buffalo
מספר הודעות : 55

Paper moon- tommy heavenly6 Empty Re: Paper moon- tommy heavenly6

2013-02-05, 17:49
"היה היה לו פלאן אחד שישב מול מחשב. פלאן היה ערפד פסיכופת ולא יצא מהחדר במשך 495 שנים. פלאן אהב מאוד מוזיקה, וכשהוא שמע את ההקאבר הזה הוא שמח מאוד, אם כי הוא חשב שהווליום של המנגינה היה יכול להיות טיפה יותר חלש, אבל הוא עדיין אהב מאוד את הביצוע".

"פלאן התסכל על העציץ בפינת החדר שלו, עליו היה כתוב "WingsOfLightLegends". הוא קלט שזה אותו בן אנוש שקיבר את השיר הזה. אז הוא החליט לטפל בעציץ. לאחר זמן מסוים, העציץ הפך להיות שוב ווינגי. פלאן חייך מאוזן לאוזן שהוא ראה את ווינגי, אבל היא רק התעופפה מהחלון כשהיא משאירה אחריה שובל של ניצוצות. ומאז ועד היום פלאן מחכה לעוד קאבר של ווינגי".

-הסוף-

קאבר מצוין! yay
שיר חמוד מאוד, ממש שמחתי לשמוע אותו, אבל המיקרופון באמת שוחט את האיכות, מה שמזכיר לי... nani

-המשך-

"הדבר הראשון שפלאן עשה כשהוא יצא מהחדר היה לחפש אחר ווינגי לאחר שהוא מצא אותה, הוא שבר את המיקרופון ודאג שהוא לא יוכל להרוס את הקול של ווינגי לנצח. ואז פלאן פרץ ל-B&H וגנב משם מיקרופון של סטודיו להקלטה ונתן אותו לווינגי. ווינגי והמיקרופון חיו באושר ואושר עד עצם היום הזה" Very Happy

-הסוף- XDD
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2013-02-05, 17:55
Flandre Scarlet כתב:"היה היה לו פלאן אחד שישב מול מחשב. פלאן היה ערפד פסיכופת ולא יצא מהחדר במשך 495 שנים. פלאן אהב מאוד מוזיקה, וכשהוא שמע את ההקאבר הזה הוא שמח מאוד, אם כי הוא חשב שהווליום של המנגינה היה יכול להיות טיפה יותר חלש, אבל הוא עדיין אהב מאוד את הביצוע".

"פלאן התסכל על העציץ בפינת החדר שלו, עליו היה כתוב "WingsOfLightLegends". הוא קלט שזה אותו בן אנוש שקיבר את השיר הזה. אז הוא החליט לטפל בעציץ. לאחר זמן מסוים, העציץ הפך להיות שוב ווינגי. פלאן חייך מאוזן לאוזן שהוא ראה את ווינגי, אבל היא רק התעופפה מהחלון כשהיא משאירה אחריה שובל של ניצוצות. ומאז ועד היום פלאן מחכה לעוד קאבר של ווינגי".

-הסוף-

קאבר מצוין! yay
שיר חמוד מאוד, ממש שמחתי לשמוע אותו, אבל המיקרופון באמת שוחט את האיכות, מה שמזכיר לי... nani

-המשך-

"הדבר הראשון שפלאן עשה כשהוא יצא מהחדר היה לחפש אחר ווינגי לאחר שהוא מצא אותה, הוא שבר את המיקרופון ודאג שהוא לא יוכל להרוס את הקול של ווינגי לנצח. ואז פלאן פרץ ל-B&H וגנב משם מיקרופון של סטודיו להקלטה ונתן אותו לווינגי. ווינגי והמיקרופון חיו באושר ואושר עד עצם היום הזה" Very Happy

-הסוף- XDD

פלאןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אתה סופר של ממש, זה היה מרגש ;; בדיוק נכנסתי לפורום וראיתי שהגבת לזה, אז אני שמחה X3333

כן, המיקרופון שלי נוראי, אבל יום אחד אני לא אתעצל ואקנה משהו אחר XD רגע, בעצמם עכשיו הבאת לי מיקרופון חדש אז לא צריך. איזה כיף לי ^_______^ ~חיבוק~

ולגבי עוד קאברים, יש לי המון ואני מעלה כל הזמן, באמת XD עוד כמה ימים כבר פחות (כי אני מתגייסת ביום ראשון ;; ) אבל עדיין. כיף לי שמישהו מחכה ככה לקאברים שלי. ובכלל, זו תגובה כזאת מושקעת ומשמחת.... אתה נהדר mushi
TheSapphireDragon
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster
מספר הודעות : 918

2013-02-05, 19:10
ווינגייייייייי! OwO
תודה~ ^///^

בנוגע לקאבר, תקני אותי אם אני טועה, אבל השיר הזה די חדש לך ולא הכרת אותו לפני התזגום שלי, נכון?
כי זה משמע ככה מאיך ששרת אותו (בעיקר בסוף ><).
כבר אמרתי לך בעבר אבל אומר זאת שוב: שומעים שאת יודעת לשיר, את פשוט צריכה קצת עזרה (כלומר שיעורים). הרי שמעתי כבר כמה קאברים יפים שלך, אז חפשי דחיפה! ><
בכל מקרה, אני עצמי לא יודעת לקבל ביקורת, אז אני מקווה שלא פגעתי בך עם שלי. TT~TT
ותודה שכיבדת אותי ואת התזגום שלי בקאבר. 3>

גם ספיר אוהבת את ווינגי!
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2013-02-05, 22:11
TheSapphireDragon כתב:ווינגייייייייי! OwO
תודה~ ^///^

בנוגע לקאבר, תקני אותי אם אני טועה, אבל השיר הזה די חדש לך ולא הכרת אותו לפני התזגום שלי, נכון?
כבר אמרתי לך בעבר אבל אומר זאת שוב: שומעים שאת יודעת לשיר, את פשוט צריכה קצת עזרה (כלומר שיעורים). הרי שמעתי כבר כמה קאברים יפים שלך, אז חפשי דחיפה! ><
בכל מקרה, אני עצמי לא יודעת לקבל ביקורת, אז אני מקווה שלא פגעתי בך עם שלי. TT~TT

גם ספיר אוהבת את ווינגי!

זה בסדר, מקבלת הכל Smile תודה רבה!
והשיר באמת חדש לי, את סוף למדתי תוך כדי הקלטהXDDDDDD
אוף, חבל שהעליתי, אם ככה, זה נראה קצת מזלזל ;; מקווה שלא נעלבת מזה שלא למדתי את השיר לחלוטין פשוט לא נקלט לי במוח הקטן שלי ;; 3>

תודה רבה על הכל ובאמת זה משהו ששמעתי הרבה, רק שאין לי כוח או זמן לשיעורי פיתוח קול אז אני סתם עושה הכל להנאה. אבל אני ממש מעריכה את זה 3>
TheSapphireDragon
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster

2013-02-05, 22:37
~WingsOfLightLegend~ כתב:
TheSapphireDragon כתב:ווינגייייייייי! OwO
תודה~ ^///^

גם ספיר אוהבת את ווינגי!

זה בסדר, מקבלת הכל Smile תודה רבה!
והשיר באמת חדש לי, את סוף למדתי תוך כדי הקלטהXDDDDDD
אוף, חבל שהעליתי, אם ככה, זה נראה קצת מזלזל ;; מקווה שלא נעלבת מזה שלא למדתי את השיר לחלוטין פשוט לא נקלט לי במוח הקטן שלי ;; 3>

תודה רבה על הכל ובאמת זה משהו ששמעתי הרבה, רק שאין לי כוח או זמן לשיעורי פיתוח קול אז אני סתם עושה הכל להנאה. אבל אני ממש מעריכה את זה 3>
אל תדאגי, בהחלט לא נעלבתי!
בחרת לבצע תזגום שלי ואני שמחה שעשית זאת. זו מחמאה. ^^
מה זה חוסר דיוק קל פה ושם בין חברות, אה? Wink
ואני יודעת שלא זלזלת. Very Happy

אז אולי.... תעלי סולם? 00
לפעמים זה קל יותר לשיר בטונים קצת יותר גבוהים (נראה לי. ככה זה עובד אצלי, ואני בכלל לא יודעת לשיר.. XD)
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2013-02-05, 23:06
לי קל יותר נמוך, האמת, גבוהים תמיד קשים לי יותר. גם כאן אני חושבת ששרתי נמוך יותר מהמקור, אבל אני לא באמת מבינה בזה XD זה לא שהיה לי קשה לשיר, פשוט לא הכרתי את זה טוב. מבחינת נוחות ביצוע היה לי נוח ^^"

אנחנו חברות.......... ano ~חיבוקקקקקקקקקקק~
TheSapphireDragon
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster

2013-02-06, 07:45
~WingsOfLightLegend~ כתב:לי קל יותר נמוך, האמת, גבוהים תמיד קשים לי יותר. גם כאן אני חושבת ששרתי נמוך יותר מהמקור, אבל אני לא באמת מבינה בזה XD זה לא שהיה לי קשה לשיר, פשוט לא הכרתי את זה טוב. מבחינת נוחות ביצוע היה לי נוח ^^"

אנחנו חברות.......... ano ~חיבוקקקקקקקקקקק~
אוקיי. אז נראה לי שכאן נגמר הדיון. ^^

*חיבוק חזרה*
חזרה למעלה