פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
Equinox
Equinox
Male Leo Pig
מספר הודעות : 219

מפגש פורום - סיכום ^_^ Empty מפגש פורום - סיכום ^_^

2013-03-27, 22:17
שלום אנשים חמודים (וחמודות)^^
למרות שהיו אנשים שבטח הגיעו הביתה קודם, לא נפתח נושא בקשר למפגש, וזה לא בסדר!
בכל מקרה, אני עכשיו ברכבת עם האייפד מיני שבטח חלק מכם הספיקו לראות, וכותב לכם כאל כאשר ג׳יטי בסמארטפון שלו עושה משהוא.

ובכל מקרה, או לא במקרה, היה מפגש מדהייייייים ומהממממממם והייתם מהממים ומהממות וכאילו פשוט היה אדיר. והיה כיף. וגם אם יקח הרבה זמן את שהתוצאות יגיעו לכתב זאת אומרת לעריכה מקצועית אנחנו נחכה בסבלנות ^^

ובוא נעשה את זה שוב בחופש הגדול, או מתישו!

עכשיו מגיע הקטע בו אני כותב לכולם אם שכחתי משהוא תחתכו לי וריד ותגידו, תודה ^^

אין משמעות לסדר דרך אגב, אני פשוט אוהב את כולכם וזהו !!!!

עיב - המייסד בכבודו ובעצמו! אני רוצה לשמוע אותך יותר ושתהיה יותר זמן ^^ היה כל כךךךך כיף להבפחיד אותך עם הפרצוף הזה אז אתה לא מבין כמה צחקתי xD
גל - שניצחתי אותה בתחרות מי יפתח נושא קודם, כן גל הייתי בהיכון לפתוח מוהאהאהא, יש לך קול מדהים מדהים מדהייייים ונהנתי מאוווד לשיר איתך
שני - הקול החמוד שלך חמוווווד טוב, זה ברור שהוא יהיה חמוד אם הוא קול חמוד, לא? ונהנתי לשיר גם איתך D:
גיא - אתה יושב כאן לצידי ברכבת ואתה לא אנטיפאט או סוציומאט שאתה מתעסק בפלאפון כי כי אתה בטח עושה משהוא חשוב וגם אם לא אני עכשיו כותב אז זה לא שאתה אמור לעשות משהוא אחר וזהו ^^ ואתה שר מהמם, אהבתי מאוד את פיארוט
סאקי - מי ששומע אותי שימחה כף אחרת הוא יחטוף כאפה ! בגללך אמא שלי בפיתה., סליחה, במצה, לא, בשתי מצות! לא משנה.... אני אוהב אותך
תומר - אני לא בטוח ששמעתי אותך שר, אבל אתה חביב, חבב מאוד אפילו, אה כן ואתה חבר של גל מסתבר.
נוגה - יש לך שיער ג׳ינג׳י וזה אדיר, וכך גם הקול שלך. את אדירה! ואת תצליחי לשיר את השיר ההוא הכי הכי טוב בעולם בסוף, אני מבטיח לך ^^ היה מאוד מאוד מאוד כיף לשיר איתך ^_^
מה צ׳אן - תנועות הריקוד שלך מגניבות, וכך גם הקול שלך, איך קול יכול להיות מגניב? אין לי מושג, בכל מקרה אהבתי את המשקפיים שלך שכחתי לומר לך, הן מתאימות לך! וגם הגשר אבל את זה כבר אמרתי.
ג׳סי - גיליתי שלא רק לי יש זכרון גרוע, אני שמח שיש משהיא כמוני, במובן הטוב כמובן ! וכמובן, קול אדיר אדיר אדיר!
גיא - כבר שרק שמעתי את הקול שלך בסקייפ ידעתי שיש לך קול מדהים וידעתי שתפציע את כולם בשירתך וכך עשית, אתה מדהים, ואתה אוהב טוהו, שזה גם מדהים ! והיית מדהים גם אם רק היי. אוהב את טוהו, וגם אם לא!
עוז - אתה אדייייר עם קוקיות, זה בערך כך מה שיש לי להגיד, חות מהתזגומים האדירים שלך, אה כן,ואתה אדייייר עם קוקיות!
מעיין - את אדירה כמו כולם אבל אני רוצה לשמוע אותך יותר! ויוחאי חבר שלך חתיך! תשמרי עליו מכל משמר! זאת אומרת תמשיכו להיות חברים לנצח או משהוא בסגנון, קיצר הבנת ^^
יוני - אתה שר ממש מגניב, תשיר יותר ^^ השמיעה המוזיקלית שלך אדירה, ואתה גם אוהב טוהו, שזה אדיר, ותתזגם עוד ^^
ווינגי - שמעתי רק את קולך מבעד לפלאפון אך אשמח גם לראות אותך פיזית בעייני, כל עוד הן מרשות לי,אני אוהב אותך ושרתי המון המול המון שירים ביחד עם כולם שלך כהפתעות ^^ ואלו עדיין הפתעות כי את לא יודעת אלו שירים ^^ אולי רק פיארוט של גיא כח רשמתי, אבל כבר שמעת אותו עם גל אז אני מניח ^^
ספיר - הייתי מבין אלו שצעקו היי לפלאפון להגיד לך היי, אבל בטח לא הבחנת בקול שלי ספציפית, אבל לא משנה ^^ אני רוצה לפגוש גם אותך !!
שקד - אתה פשוט תהיה החמודה מכל, אז תביטו בי קצת זה לא סיפור גדול! כן יש לי פיצול אישיות ! יש לך בעיה עם זה? לא ולך? לא! יופי!
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

מפגש פורום - סיכום ^_^ Empty Re: מפגש פורום - סיכום ^_^

2013-03-28, 05:14
אתם מושלמים. ממש עצוב לי שלא הייתי שם;; אבל שמעתי חוויות ואני ממש מצפהלפגוש את כולכםםם! ><אז חכו ליייי!!!
Vurskari
Vurskari
Female Scorpio Rooster
מספר הודעות : 234

2013-03-28, 09:20
aww, you're too nice Smile
היה ממש ממש מדהים לפגוש את כולכם! סאקי הרסה לי את כל השירים לתמיד עם הריקוד ההוא מגוסט טריק, וכולכם שרתם כל כך יפה!
TheGeeTee1
TheGeeTee1
Male Libra Dragon
מספר הודעות : 680

2013-03-28, 10:59
טוב. אני חושב שאני פחות או יותר מספיק עירני עכשיו כדי לכתוב חפירת סיכום מפגש. וויייייי. D:

אז ככה:
פגשתי את שקד בחוף הכרמל (לא זיהינו אחד את השני אז התקשרתי אליו כשהייתי מטר ממנו כדי לוודא), עלינו על רכבת ופגשנו שם את עיב, אחרי אחת הנסיעות היותר משעשעות שהיו לי אי פעם (בעיקר בזכות שקד) הגענו לארלורזורזוב ופגשנו שם את גיא (איזה כיף שאני לא צריך לציין איזה) ואת גל, והלכנו משם לפיקניק.
אני חושב שגולת הכותרת של הפיקניק לגמרי הייתה האוכל (של איזה פיקניק לא?) אבל הנה עוד כמה נקודות לציון שאני זוכר טוב ממנו:

• הבחור הלא ברור הזה שישב איתנו עד שנמאס לו והוא ברח (ואם אתה מצטרף לפורום - ברוך הבא!)
  • סבב ההיכרות המתיש, המייגע והפורה שבו סאקי החמודה לימדה את כולם איך לנגן לה על העצבים.
  • מוגן שוב נופל קורבן למזימה להפוך אותו למתלה לסרטים, קשתות וכל דקורציה אחרת שאפשר לתלות על השיער.
  • ההשתלטות של סאקי על עמדת הדי-ג'יי וזה שזה הפך את הפיקניק למסיבת ריקודים. זה היה מוצלח.

ובאופן כללי היה כיף. לגבי הקראוקה, אני חושב שאני כבר אכניס את זה בקטע האישי יותר, שמגיע... עכשיו.

עיב: כרגיל, תותח על, ובלעדיך כל זה לא היה קורה. זה מרשים! אתה יכול עכשיו לשבת בנחת איפה שלא תהיה ולספור את הדולרים המטאפוריים שלך.
מוגן: היה מגניב שבאת בסוף, אפילו שפספסת נסיעה ממש משעשעת ברכבת לשם. פעם הבאה אל תהיה טסונדרה ותבוא ישר, גם כן.
גלצ'י: זה פשוט לא הגיוני שבכל פעם שאנחנו נפגשים (וזה קורה בתדירות גבוהה ממש) את משתפרת עוד. את לא נותנת הזדמנות לאנשים הקטנים והאומללים להדביק את הקצב. וממש תודה על הביצועים לבריין דייבר (אפילו שזה לא חדש) ומסורוגיווי, בדיוק ככה תכננתי שהם יישמעו. Very Happy
תומר: אני מקווה שאתה לא מתחרט על זה שנידבת בסוף את הדירה שלך כדי שנהפוך אותה לערימה של כוסות חד"פ משומשות וכיף. חוץ מזה, אפילו שאתה לא שר ולא מתזגם ובקושי בפורום אתה אחד התותחים. אגב, למי שלא יודע, הוא זה שבנה במו ידיו את התוכנה המגניבה של הקראוקה שהשתמשנו בה, אז בתכלס כולנו חייבים להשתחוות לו. אז הנה. OTL.
נונו: פשוט כיף איתך, את יודעת? את בן אדם שעושה את כל מי שמסביבו שמח, לא משנה מתי ואיך ולמה. וחוץ מזה, שרת שירים שממש התאימו לך, והיה ממש כיף להקשיב להם ולהצטרף ברגעים הנכונים ולהשתתף בהתלהבות שלך. Very Happy
ספונג'י: הקול שלך בדרך כלל? חמוד. הקול החמוד שלך? יכול להרוג אנשים. הנה, מא-צ'אן עמדה קרוב מדי אליך וראית מה קרה. בכל מקרה, היה ממש כיף לראות אותך, וכבר בא לי שוב. Surprised
דינצ': ביחדיסקו זה התזגום האהוב עליך? באמת? יואווווו. עשית לי את היום. וחוץ מזה, היית צוות תיעוד מפגש נהדר, ואני כבר מת לראות את כל השלוש-מאות תמונות כמעט שיעלו כנראה מתישהו בעשור הקרוב... סתם, סתם. את אדירה ואני מת עליך. Very Happy
שקד
: אתה אחד האנשים המצחיקים. ברצינות. אם הצלחת לשפוך מצחוק חצי קרון רכבת, וזה עוד לפני שהמפגש בכלל התחיל, יש לך פוטנציאל אדיר - תממש אותו! חוץ מזה אתה אחלה מתזגם, ועושה רושם שרק תשתפר מפה, אז לך על זה!
סאקי: אני אסכם את זה ב"ניניני, שרתי גרוע, ניניני, אני לא יודעת לתזגם, ניניני, אני לא חמודה, ניניני, אני שונאת את כולם, ניניני, בּוּ". אוכשתקי. את שרה מדהים, את מתזגמת נהדר (בעיקר התזגומים האחרונים שלך), את ממש חמודה (במובן הטוב של המילה!) ואת לא שונאת אותי. אז הנה. Very Happy אה, כן, והיה ממש כיף לשיר איתך את מיוזיק האוור. צריך שוב מתישהו!
מא-צ'אן: קודם כל, את שרה ממש ממש ממש טוב. ממש. דבר שני, את בן אדם ממש... איך לומר את זה? כריזמטי כנראה. את מצחיקה, כיפית, חברותית ממש, והנוכחות שלך נורא בלטה אתמול בקטע טוב. תמשיכי לבוא לדברים! כיף איתך!
ד"ר גיא אלוקארד סקארלט (פספסתי משהו?): בפעם הבאה שתגיד משהו על זה שאתה לא יודע לשיר, אני לוקח את הרגל שלי ובועט בך, טוב? יש לך קול נהדר, גם בשירה וגם בדיבוב וכאלה, באמת כדאי שתעשה עם זה משהו (קודם כל - לפתח קצת ביטחון, ואז - העולם! מוהאהאהאהאהא). חוץ מזה אתה בן אדם אדיר, ואם לסכם את זה במילים שלך... WIN.
יוני: קודם כל, כ"צעיר" של הפורום, ברוך הבא. Very Happy דבר שני, היה ממש אדיר שבאת, העוגות שהבאת לפיקניק מילאו בדיוק את החור-בצורת-עוגה שהיה לי עדיין בבטן, והיה מגניב איתך גם אחר כך בקראוקה. בוא גם בפעם הבאה!
רותםצ'י: אפילו שניסית להוציא עלי דיבה בערב (טמאאא), היה ממש כיף איתך וממש אדיר שבאת. ודיר באלאק אנחנו צריכים לשכנע אותך לשיר בפעם הבאה! את תשירי! את תשירי ותהני מזה, את שומעת?! bounce
ווינגי, ספיר וכל שאר מי שלא הגיע ורשום לפורום: בפעם הבאה אתם באים. הבנתם? זהו.

טוב, אז עד כאן. אני ממש נהניתי, וחייבים חייבים חייבים לעשות את זה שוב בקרוב. פיס אאוט. afro
Jessie
Jessie
Female Pisces Snake
מספר הודעות : 136

2013-03-28, 18:05
טוב, כאילו, כל פעם נכנסתי להודעה הזו ורציתי לכתוב משו אבל לא ידעתי מה אז כאילו כזה O:
היה פשוט כיף, וכיף שהיה!!!!11
ו.... כע, היה אחלה ושמחתי לראות את כולם D:
Dinora12
Dinora12
Female Libra Dog
מספר הודעות : 129

2013-03-29, 18:35
אעא, עכשיו אני גם חושבת שאני מספיק עירנית (יחסית לחמש שעות שינה) בשביל לרשום פה תגובה נורמלית ומושקעת 3:

אני יוחאי וספונג' נפגשנו באיזה עשר וחצי כזה בארלוזורוב, כי כפי שרובכם שמתם לב הוא היה צריך ללכת מוקדם יחסית;;
אזאז, נתחיל איתם:
אני אוהבת אתכם בכל צורה אפשרית, אתם אדירים ומצחיקים ומקסימים, וכל מילה נוספת מיותרת. 3:
אה וצ'ני, את מדהימה וממשממש אהבתי את זקן כחול שלך ושל שקד, כיף לך שאת מסוגלת לכ"כ הרבה בוואן שוט שכזה ;;

סאקי (שממש התאפקתי לא לרשום עם צ') -את נהדרת, מצחיקה, כיפית וכריזמטית! תענוג שבאת <: היה כיף לראותך! וכמובן, את שרה נהדר ועם הרבה בטחון שזה פשוט כיף לראות ביצועים שלך ~
יוני - בהתחלה היית שקט, אבל זה בטח כי ארבעתנו הטרדנו אותך... אז סליחה~ ;; אבל היה ממש כיף להכיר אותך! אתה שר נהדר ומתוק ממש. ^^
ניוגה - נוגההה את פשוט מקסימה וכיפית וממש מתוקה והיה ממש כיף לצלם אותך עם כל האנרגיות הללו שלך ^_^ <3
גלצ' - אפשר לתמצת אותך בכלל? אני מתה עליך ואת נהדרת 3: כל הכבוד על הארגון, היוזמה, והאומנומנומ שהכנת! וכמובן על השירה הנפלאה ^3^
תויימר - אעאאעא תויימר אתה ממשממש מקסים! הצחקת אותי רבות בקראוקה ובכללי אני חייבת לציין שיש בך איזה משהו שמפזר הרבה אנרגיות טובות כאלה ופשוט כיף לראותך כל פעם מחדש! ^^
גואי - אוי גואי 3: אתה אדיר בעצמך ואני מתה עליך לא יותר~ סתםסתם *ביס* אתה שר באמת נהדר, אני ממש אוהבת את הקול שלך~
עיב - נו, מה, אני לא יכולה לתמצת כ"כ הרבה אנשים אדירים ;; אני מתה עליך למרות שכבר מזמן הרסת לי את חוש ההומור.. <3 בטח היית גאה בקיום המפגש הזה! וכמובן, בצדק <:
שקד - היה לי ממשממש כיף להכיר אותך~ אתה בן אדם ממש כיפי, מצחיק, ונורא חברותי! היה כיף שבאת <: ויש לך קול נהדררררר! *__*
מוגן - כי מואה זה לא מילה גסה. דגכדגכדשדשגמלדלדג!~!~~@@@ <3333 ממש שמחתי שבאת בסוף.
מא צ'אן - את כזו מקסימה ואת שרה פשוט נפלא~ מצטרפת למה שגואי רשם, הוא לא יכל להוציא לי את המילים מהפה בצורה יותר טובה O3O
גיא - שוב, מצטרפת לאיום הנהדר של גואי. שרת ממשממש נהדר, היה פשוט כיף להאזין. ובלי קשר יש לך קסם אישי כזה, אתה מתוק ממש! <:
רותם - זו הייתה כזו הפתעה נהדרת שבאתתתת ^_^ את שרה יפיפה ;;;

ווינגי- קטנטונת, את עוד תבואי בפעם הבאה, ועוד יהיו מלא פעמים אחרות <3
ספיר - וואה ;;; אני מצפה לראותך גם בפעם הבאה!
יויו - וואה, ממש רצית לפגושך.. אבל אתאפק עד הפעם הבאה!

וחייבת לציין שכולכם יפים ופוטוגנים, היה כלכך כיף לצלם אתכם, כלכך! X3
אוהבתותכם, וחייבים שוב בקרוב.
Vurskari
Vurskari
Female Scorpio Rooster
מספר הודעות : 234

2013-03-29, 21:56
איפה כל התמונות? הבטיחו לי תמונת פרופיל Sad

דינצ': הייתי שקט בעיקר בגלל שעוד לא הכרתי אף אחד מכם! מה שעבר לי בראש היה "וואו, אנשים שאפשר לדבר איתם על אנימה (etc)!", לא "איזה אנשים מוזרים" ^_^ אבל תודה על הדאגה 3:
Keeno
Keeno
Admin
Male Leo Goat
מספר הודעות : 827
https://tizgum.forumisrael.net

2013-04-02, 00:14
דינצ' תעלי את התמונות לגוגל פלוס לחסרי הפייסבוק? ^^
PenguinMusume
PenguinMusume
Female Aquarius Rooster