פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

אתגר המתזגמים הגדול מכולם - שלב 1 - נגמר Empty אתגר המתזגמים הגדול מכולם - שלב 1 - נגמר

2013-05-03, 13:31
לכל החדשים שנתקלים זה עתה באתגר ולכל אלה שציפו לו בכיליון עיניים - שלום!
האתגר הזה הוא אתגר מרובה שלבים כאשר מטרתו אחת ויחידה: לאפשר לכולם לתזגם כראות עיניהם, לחוות, להתרשם ולהשתפר. ולכל הממש-חדשים בפורום: תזגום = תרגום+תזמון, משמע, כתיבת מילים לשירים בשפה אחרת על מנת שנוכל לשיר אותם. נשמע קל? טוב, לא בטוח. בכל שלב יינתן למשתתפים שיר חדש בסגנון אחר. יוקצה תאריך שעד אליו כולם יכולים לתזגם להנאתם. כשיגיע התאריך כולם יכולים להעלות את התזגום שלהם וכולם יוכלו להתרשם מן השונות. מובן שמי שממש רוצה יכול גם אחרי שאחרים כבר העלו, אין שום בעיה עם זה Smile
כל אחד יכול למצוא לעצמו את מקורות התרגום שלו כדי להבטיח שונות וייחודיות: אם מישהו מתרגם בעצמו או אם יש לו מקור תרגום מועדף, פשוט לכו על זה ותביעו את עצמכם.
הכי חשוב: ליהנות. זה אתגר, לא תחרות.

הבה נתחיל במשחק!

ובכן, האתגר השבועי הוא....

Tattoo Kiss - r.o.r/s

שיר מגניב ממש מסדרה אדירה שרציתי לתזגם מזמן, ועכשיו ההזדמנות של כולנו!
מקווה שתהנו Smile

לי באופן אישי אין יותר מידי זמן לתזגם אז אני מקווה שאני אוכל להשתתף, בכל אופן בתור סיפתח יינתנו 3 שבועות לתזגום השיר הזה, כדי שכולם יוכלו להתזגם בקצב שלהם ולהעלות. כלומר, תאריך ההגשה הוא: 25.5.
שאלות ופניות יתקבלו גם הן כאן, ובברכה. מי שרוצה להשתתף יכול להכריז את השתתפותו כאן או פשוט להעלות עד המועד הנקוב.
נא לא להעלות תזגומים עד התאריך שצויין כדד ליין!

-השלב נסגר!-

המגישים:
Wingsoflightlegend - https://tizgum.forumisrael.net/t884-topic#5580
Shaked - https://tizgum.forumisrael.net/t884-topic#5627
Alpha Werewolf - https://tizgum.forumisrael.net/t884-topic#5629

נערך לאחרונה על-ידי ~WingsOfLightLegend~ בתאריך 2013-06-01, 18:58, סך-הכל נערך פעם אחת
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

אתגר המתזגמים הגדול מכולם - שלב 1 - נגמר Empty Re: אתגר המתזגמים הגדול מכולם - שלב 1 - נגמר

2013-05-03, 14:40
טוב, אני בפנים. הספקתי לתזגם, לא יהיה לי זמן בכל השבועות הקרובים XD
Efi-Chan
Efi-Chan
Female מספר הודעות : 114

אתגר המתזגמים הגדול מכולם - שלב 1 - נגמר Empty Re: אתגר המתזגמים הגדול מכולם - שלב 1 - נגמר

2013-05-03, 15:13
אולי אני אתזגם.. למרות שנאי פחות מתחברת לשיר..
PenguinMusume
PenguinMusume
Female Aquarius Rooster
מספר הודעות : 661

2013-05-03, 15:56
ווינגיייייי ;;;;; סליחה אם אני נשמעת קטנונית, אבל שיר ראשון בפרויקט שיש בו שורה באינגריש שכל כך קשה לתזגם.. אי אפשר אולי לשים אותו אחרי משהו אחר וקל יותר? ;_;
Vurskari
Vurskari
Female Scorpio Rooster
מספר הודעות : 234

2013-05-03, 16:00
אני דווקא אוהב שיש מלא אינגריש, זה נותן הזדמנות טובה לעשות משהו שסירבתי לעשות בפעם הקודמת שניסיתי. מקסימום להשאיר את זה ככה, הרעיון פה הוא חשיפה לסגנונות ואתגרים שלא הייתי רואה אם הייתי בוחר את התזגום שלי (לדעתי, נה).
PenguinMusume
PenguinMusume
Female Aquarius Rooster
מספר הודעות : 661

2013-05-03, 16:01
אע ;_; טוב, אז אני כבר אנסה באתגר הבא
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2013-05-03, 16:42
PenguinMusume כתב:ווינגיייייי ;;;;; סליחה אם אני נשמעת קטנונית, אבל שיר ראשון בפרויקט שיש בו שורה באינגריש שכל כך קשה לתזגם.. אי אפשר אולי לשים אותו אחרי משהו אחר וקל יותר? ;_;
לא רק שורה אחת, האמת יש כמה שהן קשות ^^"
אבל רציתי שזה יהיה אתגר, הרעיון היה שיהיו כמה קשים יותר וכמה קלים יותר אפילו לסירוגין. את יכולה לנסות להשתתף בפעם הבאה, אבל חשבתי שזה יהיה נחמד שיהיה משהו לא כל כך קל.
אני מאמינה בך בכל מקרה! 3>
Equinox
Equinox
Male Leo Pig
מספר הודעות : 219

2013-05-07, 21:16
יהההה ואני מכיר את השיר וראיתי את כל האנימה המדהימה הזו! I'm sure in!
TheGeeTee1
TheGeeTee1
Male Libra Dragon
מספר הודעות : 680

2013-05-07, 21:28
אני את מכסת הקאליידו סטאר שלי כבר מילאתי לפני שנה וחצי!
אבל יש מצב שאני אנסה בכל זאת. Rolling Eyes
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2013-05-08, 12:09
Shaked כתב:יהההה ואני מכיר את השיר וראיתי את כל האנימה המדהימה הזו! I'm sure in!
יייייייאאאא^_^

TheGeeTee1 כתב:אני את מכסת הקאליידו סטאר שלי כבר מילאתי לפני שנה וחצי!
אבל יש מצב שאני אנסה בכל זאת. Rolling Eyes
גואי, זכור לי 3: בהצלחההה!
Vurskari
Vurskari
Female Scorpio Rooster

2013-05-14, 20:10
עכשיו כשעבר חצי מהזמן, תהיתי איפה נמצאים המשתתפים שלנו.
אני סיימתי עכשיו את התזגום שלי. או ליתר דיוק, יש לי משהו שאפשר לשיר, אבל אם זה היה תלוי רק בי לא הייתי שם אותו בפורום, כי אני לא כל כך אוהב אותו. האבסורד הוא שעם האינגריש התמודדתי די בסדר לדעתי, זה שאר השורות שיש להן קצב ומלל שממש לא משתלבים לי במעבר לעברית. אני בהחלט מתכנן לנסות לשפר את מה שעשיתי עד הדדליין.
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2013-05-15, 08:43
Alpha Werewolf כתב:עכשיו כשעבר חצי מהזמן, תהיתי איפה נמצאים המשתתפים שלנו.
אני סיימתי עכשיו את התזגום שלי. או ליתר דיוק, יש לי משהו שאפשר לשיר, אבל אם זה היה תלוי רק בי לא הייתי שם אותו בפורום, כי אני לא כל כך אוהב אותו. האבסורד הוא שעם האינגריש התמודדתי די בסדר לדעתי, זה שאר השורות שיש להן קצב ומלל שממש לא משתלבים לי במעבר לעברית. אני בהחלט מתכנן לנסות לשפר את מה שעשיתי עד הדדליין.

בהצלחה! לי יש תזגום שאני לא 100 אחוז שלמה איתו אבל הוא די סביר. לי הבעיה היא להעלות כי מסתבר שאני לא אהיה בבית באותו תאריך אלא רק שבוע אחריו וקצת קשה להעלות דרך הפלאפון... אני אתאמץ XD
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2013-05-18, 08:11
טוב בגלל שיש לי הזדמנות שלא תשוב להעלות את התזגום דרך מחשב ולא דרך פלאפון, אעשה זאת!
אני מעלה את זה מוסתר, נא לא לפתוח עד התאריך הנקוב (25.5)!!!!

Spoiler:
Equinox
Equinox
Male Leo Pig

2013-05-24, 20:11
פה מפרסמים את התזגומים או בנושאים נפרדים בפורום התזגומים? או שבכלל שולחים אותם אליך?
Vurskari
Vurskari
Female Scorpio Rooster

2013-05-24, 21:08
אני הנחתי שמפרסמים פה.
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2013-05-24, 21:51
Alpha Werewolf כתב:אני הנחתי שמפרסמים פה.
אם רצית לשלוח לפני התאריך אז אלי) פחות עדיף כי אין לי מחשב וקשה לי להעלות)..בעיקרון פה Wink
Equinox
Equinox
Male Leo Pig

2013-05-25, 00:01
הפעם ניסיתי שיטת תזגום שאני לא נוהג בה לרוב, שיטה יותר מטאפורית, לא בהרבה, אבל טיפה. היה מאתגר מאוד לתזגם, בעיקר עם האנגלית הזו 3:

נשיקה
שלעד נשארת, תשוקת אדום שחור נוצרת
כי ליבי כה רגיש לרגש, לו את המושכות נותנת

נשיקה
שתמיד אנציח, קלף נצחון, מזל מבטיח
קלישאות אהבה שמעתי, אך איני זקוקה להן כלל

גם אם אומר שאיני רואה
שהמציאות כאן נוראה
לך רק אמת גיליתי
אתה מרגיש אותי?(או - המרגיש אותי?)

וכשעל גדותיו יעלה הרגש
ואז אהסס

חולמת חלום שלא נגמר
להתמוטט הוא גורלו
אוהבת
אוהבת אותך
כן כן כן

בוטחת בך
אפילו אם, גם אאבד הכל על כך
אוהבת
ללא סוף אותך
לא לא לא

מבלי שאחוש בכלל כאב
שוברת הכל ומשיגה
עוד הזדמנות לבטל זאת
אוהב אותי יותר?(או - האוהב יותר?)

רגש הפכפך בגדן עדן זז הוא
לשליטה קשה

חולמת שבפסגה נמצאת
אבל אשאיר זאת לאלים
אוהבת
אוהבת אותך
כן כן כן

בוטחת בך
אפילו אם, אשיג את כל שברצוני
אוהבת
ללא סוף אותך
לא לא לא

חולמת חלום שלא נגמר
להתמוטט הוא גורלו
אוהבת
אוהבת אותך
כן כן כן

בוטחת בך
אוהבת
ללא סוף אותך
לא לא לא

נשיקה

נשיקה
כמו קעקוע, האמש ב - תשוקה נגוע
סכנה שלא נעלמת, ואני אותה חותכת

נשיקה

(נשיקה)

(נשיקה)
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2013-05-25, 08:18
Shaked כתב:הפעם ניסיתי שיטת תזגום שאני לא נוהג בה לרוב, שיטה יותר מטאפורית, לא בהרבה, אבל טיפה. היה מאתגר מאוד לתזגם, בעיקר עם האנגלית הזו 3:

נשיקה

נשיקה

גם אם אומר שאיני רואה
שהמציאות כאן נוראה
לך רק אמת גיליתי
אתה מרגיש אותי?(או - המרגיש אותי?)

וכשעל גדותיו יעלה הרגש
ואז אהסס

חולמת חלום שלא נגמר
להתמוטט הוא גורלו
אוהבת
אוהבת אותך
כן כן כן

בוטחת בך
אוהבת
ללא סוף אותך
לא לא לא

מבלי שאחוש בכלל כאב
שוברת הכל ומשיגה
עוד הזדמנות לבטל זאת
אוהב אותי יותר?(או - האוהב יותר?)

רגש הפכפך בגדן עדן זז הוא
לשליטה קשה

חולמת שבפסגה נמצאת
אבל אשאיר זאת לאלים
אוהבת
אוהבת אותך
כן כן כן

בוטחת בך
אפילו אם, אשיג את כל שברצוני
אוהבת
ללא סוף אותך
לא לא לא

חולמת חלום שלא נגמר
להתמוטט הוא גורלו
אוהבת
אוהבת אותך
כן כן כן

בוטחת בך
אוהבת
ללא סוף אותך
לא לא לא

נשיקה

נשיקה
כמו קעקוע, האמש ב - תשוקה נגוע
סכנה שלא נעלמת, ואני אותה חותכת

נשיקה

(נשיקה)

(נשיקה)

יאאא העלית על הדקה? חמודדדד 3> בעיני זה תזגום ממש מוצלח, צבחינת תוכן יש בו יותר משמעוץ משלי, שזה מצרך נדיר בשיר עם אינגריש! מטאפורות ומשחקי מילים ממש יפים, כל הכבוד שקד^_^
Vurskari
Vurskari
Female Scorpio Rooster

2013-05-25, 09:40
טבע נ'שי-קה
ההתחלה היא ת'שוקה אדומה-שחורה, כן
על ליבי שאת עצמו סו-תר אני עוד מסתמכת

טבע נ'שי-קה
האס שלי הוא משימתי למחר שונה, כן
לא רוצה לאהבה תשו-בות שלא יסבירו לי כלום

בלתי-יאומנת, מציאות
גם אם את פני אסב, אדע
את האמת שחשפתי
מרגיש אותי עכשיו?

מתרג~שת בקלות, אבל ה-
ערב אהסס

חולמת חלום שלא יעצר
וגורלו ליפול
לאהוב אל תפסיק
וגם אני
יא, יא, יא

בך אאמין
גם אם אאבד, הכל כאן בתמורה
עודי אוהבת
לא אוכל לעצור
לא, לא, לא

בלי שתגרום לי כלל כאב
תן לי רק עוד ניסיון אחד
זה הזמן לחזור אחורה
אוהב אותי יותר?

רגש בר שינוי, עניין גדול, ב-
גן עדן אשוטט

חולמת על הכוכב העליון
אשאיר זאת לאלה
לאהוב אל תפסיק
וגם אני
יא, יא, יא

בך אאמין
גם אם אקבל, את כל מה שרציתי
עוד אוהבת
לא אוכל לעצור
לא, לא, לא

חולמת חלום שלא יעצר
וגורלו ליפול
לאהוב אל תפסיק
וגם אני
יא, יא, יא

בך אאמין
עודי אוהבת
לא אוכל לעצור
לא, לא, לא

טבע נ'שי-קה

טבע נ'שי-קה
נוגעת באתמול לאט, ובתשוקה, כן
וסי-כון לא-מתפוגג זה אחתוך כעת ממני

טבע נ'שי-קה

לתרגם את ה-tattoo kiss הזה הלך בערך ככה: "קעקוע נשיקה -> קעקע נשיקה -> טבע נשיקה". אני לא כל כך אוהב את מה שיצא, אבל זה לא שיר כזה פשוט לתזגם. (אני גם לא כל כך אוהב את השיר, אבל לא נורא, זה היה אתגר)
(עריכה: עכשיו כשהסתכלתי על התזגומים של שקד וווינגי, אפשר לראות שהייתי _הרבה_ יותר מילולי עם התזגום שלי. אני לא חושב שזה תרם לתזגום, אבל לא נורא :פ)
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2013-05-25, 12:03
Alpha Werewolf כתב:טבע נ'שי-קה

טבע נ'שי-קה

בלתי-יאומנת, מציאותפ
גם אם את פני אסב, אדע
את האמת שחשפתי
מרגיש אותי עכשיו?

מתרג~שת בקלות, אבל ה-
ערב אהסס

חולמת חלום שלא יעצר
וגורלו ליפול
לאהוב אל תפסיק
וגם אני
יא, יא, יא

בך אאמין
עודי אוהבת
לא אוכל לעצור
לא, לא, לא

בלי שתגרום לי כלל כאב
תן לי רק עוד ניסיון אחד
זה הזמן לחזור אחורה
אוהב אותי יותר?

רגש בר שינוי, עניין גדול, ב-
גן עדן אשוטט

חולמת על הכוכב העליון
אשאיר זאת לאלה
לאהוב אל תפסיק
וגם אני
יא, יא, יא

בך אאמין
גם אם אקבל, את כל מה שרציתי
עוד אוהבת
לא אוכל לעצור
לא, לא, לא

חולמת חלום שלא יעצר
וגורלו ליפול
לאהוב אל תפסיק
וגם אני
יא, יא, יא

בך אאמין
עודי אוהבת
לא אוכל לעצור
לא, לא, לא

טבע נ'שי-קה

טבע נ'שי-קה
נוגעת באתמול לאט, ובתשוקה, כן
וסי-כון לא-מתפוגג זה אחתוך כעת ממני

טבע נ'שי-קה

לתרגם את ה-tattoo kiss הזה הלך בערך ככה: "קעקוע נשיקה -> קעקע נשיקה -> טבע נשיקה". אני לא כל כך אוהב את מה שיצא, אבל זה לא שיר כזה פשוט לתזגם. (אני גם לא כל כך אוהב את השיר, אבל לא נורא, זה היה אתגר)
(עריכה: עכשיו כשהסתכלתי על התזגומים של שקד וווינגי, אפשר לראות שהייתי _הרבה_ יותר מילולי עם התזגום שלי. אני לא חושב שזה תרם לתזגום, אבל לא נורא :פ)
זה הרעיון, שכל אחד יעשה את זה אחרת. לא כלכך הסתדרתח עם חלקית ההברטת שלך, אבל זה נחמד ^_^ זה לא השיר הכי יפה או מתוחכם באופן כללי אבל אני חושבת שהוא ממש מאתגר ויפה לראות איך כל אחד לקח את זה לכיוון אחר^_^
Equinox
Equinox
Male Leo Pig

2013-05-28, 16:45

~WingsOfLightLegend~ כתב:
יאאא העלית על הדקה? חמודדדד 3> בעיני זה תזגום ממש מוצלח, צבחינת תוכן יש בו יותר משמעוץ משלי, שזה מצרך נדיר בשיר עם אינגריש! מטאפורות ומשחקי מילים ממש יפים, כל הכבוד שקד^_^

תודה רבה ^_^
יאאא ווינגי קראה לי חמוד 3>
יותר תוכן? אפשר לפרש כל מילה ומילה בצורה אחרת, ואפשר לפרש מילה אחת ומשפט שלם לאותו הדבר, אין כזה דבר יותר תוכן ומשמעות, לפחות לא שאני רואה, כי התזגום שלך (וכאן מגיעה התגובה שלי לתזגום שלך) גם סבבה, וגם מלא משמעות, רק לא הבנתי איך "נשיקה של קעקוע" מסתדר עם כמות ההברות, נשמע יותר הגיוני "נשיקה של הקעקוע", לא מסתדר לי קצת פשוט, וגם היה נורא משעשע לראות שורות שלמות שחפפו ביני לביניך, אני בהחלט מגיע לאט לאט לרמה שלך, עדיין לא, אבל בשלבים (ולא, להגיע לרמה שלך לא אומר שאני הופך להיות את אני יודע, אבל הבנת את העקרון המשעשע חחחח) 3:

Alpha Werewolf כתב:טבע נ'שי-קה

ואו, יוני, ממש אהבתי את:
תן לי רק עוד ניסיון אחד
זה הזמן לחזור אחורה
אוהב אותי יותר?

זה תרגום מאוד מאוד מעניין עם משמעות מעניינת (לא העתקתי מאף אחד את הקטע של המשמעות) ורומנטית מאוד. וכן, אני מתזגם מילולי גם כן לרוב, אבל כאן ההברות פשוט "צרחו" לי: "תעשה את זה מטאפורי כי אחרת לא אנחנו בחיים לא נתאים לתרגום שתעשה".

זה מאוד קשה לתזגם מילולי, ומאוד קשה למתזגם המילולי להשמיט מילה או שתיים אשר הכרחיות לתרגום חזרה וקבלת אותו הדבר חזרה. זה קרה לי באופן דראסטי בתזגום לsword art online רציתי לתזגם "ומנערת ת'פחדים שעוטפים אותי" שבכלל זה היה אפילו אמור להיות "ומנערת את כל הפחדים שעוטפים אותי" וגם בגרסא המקוצרת זה היה יותר מידי הברות כאשר באנגלית זה היה "And shook off all the fears surrounding my body" או משהוא בסגנון(אל תנסה למצוא את התזגום המדויק, זה לא היה מanime lyrics, לא משנה בסוף מצאתי זה היה מהויקי של סורד ארט אונליין ושיניתי חחחח אני בן אדם הזוי) וכשאני מתרגם את הגרסא המקוצרת זה "and shaking off the fears that surrounding me" יחסית זה קרוב, אבל לא לגמרי, כי את המילה "כל" השמטתי, הייתי חייב להעביר לזמן הווה וכו' וכו'. לא סמפטי.
יש שירים שדווקא הישירות מאוד מאוד תורמות ואפילו משפרת, מאשר להשתמש במטאפורות שקצת הורסות את המשמעות מאחורי (אני לא אתחיל לציין שמות לכאן או לכאן של אנשים ו\או שירים ולכן לא אתן דוגמאות, ושיהיה ברור אני אוהב את כולם 3>) והמסר מועבר כל כך ב"תכלס" שלא צריך לחשוב מעבר לתזגום ישיר, ולאו דווקא גורם לך לחשוב פחות(כי זו המטרה של השיר, וכו'). לכן, אל תמנע מתזגום ישיר.

בהחלט, זה לא שיר פשוט לתזגום, אני חשוב שאולי אולי בעבר חשבתי לשניונת לתזגם אותו, ונרתעתי ישר מהשורה באנגלית, יש לציין שהאתגר גרם לי להתמודד עם הקושי, ואפילו באמצעות מטאפורות, ואני שמח על זה. ומצוין שזה היה מאתגר! זו המטרה ^_^

זה בסדר שאתה לא אוהב את מה שיצא, מה שבסדר הוא שפרסמת, ככה שנוכל לדעת מה להעיר, להאיר ולשפר, ככה גם אני למדתי והשתפרתי, ועדיין משתפר. הטעויות הבולטות ביותר הם במספר ההברות, אבל אפשר לטפל בהן ואני בטוח שאתה יודע איפה הן (אני זוכר מעצמי שאני ידעתי) אבל מקסימום לא אתה יכול להגיד ואני אפרט איפה ^^

ובכללי, האתגר היה מאוד מאתגר, כראוי לאתגר ותשבחות לווינגי על הרעיון והרמת הכפפה. היה מאוד כיפי, והיה ממש כיף לקרוא ולשיר את התזגומים של האחרים שהשתתפו, אני לא ארשום "חבל שלא השתתפו יותר", כי זו בחירה, ואין להכריח אנשים שלא רוצים, דבר זה חייב להגיע מרצון, כפי שתזגום שיר מגיע לרוב מרצון.

דרך אגב, זה שחלק מכם אומרים\כותבים "אינגריש" ולא "אינגליש" זה בגלל שביפנית אין "ל" אלא רק "ר"?
אם הכוונה למילים שאין ביפנית אז כותבים אותן באותיות אחרות(שחכתי את השם) ואפילו באנגלית בשירים, זו טעות, שכן לKISS יש מילה ביפנית(שכן לא היה צריך להגיד אינגריש כי המילה כתובה כפי שהיא כתובה באנגלית, לא באותיות היפניות המיוחדות למילים שמקורן מלועזית ששם אינגליש תכתב כאינגריש וזה לא כך בשיר כי ממש כתוב tatoo kiss).
אם הכוונה פשוט למילים שמחבר השיר רשם באנגלית, אז כן זה נכון\בסדר XD

קיצור, חפרתי ואף אחד לא יקרא את זה *בורח*
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2013-05-28, 18:15
תודה רבה שקד^_^
לגבי האינגריש(נשמע קלוקל והרי זו מהותו) - השיר הזה ספציפית גדוש באינגריש, לא רק ה'קיסו'. וגם- 'קיסו' זו לא באמת מילה יפנית אלא מילה אנגלית שהשתגרה ביפנית^_^
Vurskari
Vurskari
Female Scorpio Rooster

2013-05-30, 21:01
אני יודע בדיוק איפה הבעיות, פשוט... לא היה לי כל כך כוח לתקן אותן, to be honest.
חזרה למעלה