שלום לכולם! ישנו צ'אט חדש (ממש מתחת להודעה זו)! אנא קראו עליו וחוו עליו דעה פה:
http://hebrewtimeslations.forumisrael.net/t1732-topic

Share
Go down
avatar
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster
מספר הודעות : 918
תאריך הצטרפות : 05.09.11

חלום

on 2013-05-27, 23:18
אז~ הקטע הבא מבוסס על חלום שחלמתי לפני בערך שנה.
זה היה חלום ממש מגניב! כמו סרט אקשן ששיחקתי בו בתפקיד הראשי. הייתי מתה לחלום אותו שוב. *-*
כשתקראו אותו הוא בטח יראה לכם מעט מוזר ולא עקבי. פשוט מאוד השתדלתי להיצמד לחלום ולהימנע מתוספות שלי שנועדו להפוך את מה שהולך שם להגיוני ועקבי. ><"
עדיין ערכתי אותו פה ושם (כי אין מצב שהייתי זוכרת במדויק שיחות מהחלום שלי), אבל הקטע ברובו הוא החלום עצמו.
חבל שלא חשבתי לעשות את זה לפני שנה, כשחלמתי את החלום. יש כל כך הרבה פרטים ששכחתי כבר...
טוב, מסתפקים במה שיש!

אגב, אתם מוזמנים להאזין למנגינה האדירה הזו מפס הקול של "פרי טייל" בזמן שאתם קוראים את הקטע. היא נשמעת לי ממש מתאימה ונראה לי שהדרמטיות שלה אפילו השפיעה עליי קצת בזמן הכתיבה. ^^

תהנו~ Very Happy


Spoiler:
עמוק בתוך האדמה, בין קירות של סלע מוצק וסביבו נהר של מאגמה לוהטת הצובעת בזוהרה האדום-כתום את הכול, עמד כלא.
בתוך התא היחיד שבתוך הכלא זעה דמות כהה, עצומה בגודלה. הדמות, שישבה בגבה אל החלון היחיד בתא – חלון צר מאוד, כמעט חרך, שנחצב בדלת התא הכבדה, וסורגיו מוטות סלע עבים – סובבה אליו כעת את גופה קמעה.
מול דלת התא התייצבה דמות עטויה ברדס והביטה בגניבה מבעד לסורגים שבחלון בצל הכהה שבפנים.
הדמות הענקית שבתוך התא הביטה מבעד לסורגי כלאה, וידעה שזמנה קרב ובא.
בקרוב.
בקרוב.
בקרוב מאוד.


***

אני לא זוכרת מה קרה. אני לא זוכרת איך זה קרה. אני רק זוכרת שפתאום מצאתי את עצמי בתוך מערה. קירות מסלע מוצק הקיפו אותי מכל עבר ומאגמה זרמה מסביב כמו נהר שוצף.
עמדתי על ראשו של עמוד סלע גבוה במיוחד. המאגמה געשה תחתיי ומילאה את החלל באור אדום-כתום. כנראה היה שם ממש חם, אבל משום מה לא הרגשתי את זה.
במרחק של כמה מטרים מולי, על עמוד סלע נוסף, עמדה מישהי שנראתה בדיוק כמוני. ידעתי שזו לא אחותי התאומה. לא יודעת איך, פשוט ידעתי. היא הייתה סוג של כפילה שלי, את זה ידעתי בוודאות, אבל לא הייתי בטוחה למה היא כאן או למה היא נראית דווקא כמוני.
שתינו עמדנו בדממה ופשוט הבטנו אחת בשנייה. ובעודי מביטה בה הבחנתי לפתע בטיפת דם זולגת מתחת לעינה השמאלית על לחיה. זו לא הייתה דמעה, כמובן. זה היה פצע. הצלחתי להבחין בחתך האנכי הקצר למרות המרחק.
עקבתי בעיניי אחרי טיפת הדם הזולגת במורד לחיה, כשלפתע היא פשוט התפוגגה. אפשר היה לחשוב שהיא התאדתה באוויר, אבל הייתי בטוחה שלא זה המקרה. טיפת הדם פשוט נעלמה. כאילו היא העבירה את עצמה למקום אחר.
ידעתי בדיוק לאן היא עברה.
שניות ספורות בלבד לאחר שנעלמה הטיפה מעל לחיה של הכפילה שלי, החל גופה להצטמק ולהתייבש. הדם שבצבץ מהחתך שמתחת לעינה השמאלית התרוקן, וידעתי שכעת כל הדם שבגוף שלה עובר למקום האחר הזה.
הם היו צריכים קורבן. דם.
אותי.
אבל כנראה שהייתי חשובה מכדי שיהרגו אותי, אז הם יצרו כפילה.
הבטתי בפני הכפילה שלי – בפנים שלי – מצטמקות, ויכולתי להבחין במין צל שחור מרחף סביב הגוף שלה.
'הם רוצים להחזיר את האלים ההם,' חשבתי. 'וכנראה שהם מתחילים עם השליט שלהם.'

דמות כהה, עצומה בגודלה, התמתחה במקום שבו עמדה, על מדף סלע גדול בלב נהר המאגמה.
האל הדוב. מלך כל האלים.
הוא מתח את שש זרועותיו העצומות, כל אחת מכוסה בפרווה שחורה וקשה ומסתיימת בטפרים גדולים וחדים כסכינים. הוא נעמד על רגליו, שדמו לזרועות תמנון אך היו מכוסות גם הן בפרווה והיו ארוכות ועבות. עיניו בערו כמו המאגמה שתחתיו.
האל הדוב השליך את ראשו לאחור, פער את פיו המלא שיניים חדות כמו שיפודים, ופלט שאגה מצמררת ומחרישת אוזניים.


***

התעוררתי בתוך טנדר. הוא דמה קצת לטנדר של אבא שלי, אז הנחתי שזה איסוזו. רק שבטנדר הזה נראה היה שיש יותר מקום לרגליים. התיישבתי על המושב וגיליתי שאני לא קשורה. מה שהיה די מוזר, כי היה לי ברור שאני אסירה.
הרכב היה בתנועה. במושב הנהג ישב גבר שמעולם לא ראיתי. הוא הבזיק לעברי מבט מבעד למראה הפנימית. "אה, התעוררת," הוא אמר. היה לו זקן לא מי-יודע-מה מסודר ועיניים ערמומיות שבחיים לא הייתה מעזה לבטוח בבעלים שלהן. הקול שלו היה עבה ומחוספס, והוא עשה לי צמרמורת.
הטנדר היטלטל מצד לצד. הבטתי מבעד לחלון הקרוב אליי, זה שבצד של הנהג. בחוץ ראיתי חול, חול, ועוד חול. סלעים ואבנים היו מפוזרים בכל מקום ומדי מפעם היה אפשר להבחין בשיחי מדבר יבשים. על סמך הנוף הסקתי שאנחנו במדבר, בדרום הארץ.
"מי אתה?" שאלתי את הנהג. "מה אתה רוצה ממני?" הוא הביט בי מבעד למראה.
"מה אני רוצה ממך?" הוא חזר על השאלה השנייה שלי, מתעלם מהראשונה. "את הולכת לעזור לי לממש את התוכנית שלי."
סרקתי את הרכב במבטי. הדלתות היו נעולות והחלונות סגורים. לא ניסיתי לגולל את החלון כלפי מטה. זה יהיה פשוט מדי וגם ברור מדי. "את יכולה לנסות להימלט, אם מתחשק לך," אמר האיש. "אבל אני במקומך לא הייתי ממהר ללכת לאיבוד באמצע המדבר."
הוא צודק.
"מה אנחנו עושים כאן?" שאלתי בעודי סורקת את רצפת הרכב. עיניי נתקלו במכשיר רדיו. הוא דמה קצת לרדיו שמרכיבים בדרך כלל בכלי רכב: הוא היה מלבני ולא גדול במיוחד. מזכיר קצת בצורתו קלטת וידאו. על רצפת הרכב לרגליי היו מפוזרים עוד כמה חלקים, וגם כמה כבלים. אם רק דעתו של האיש הזה תהיה מוסחת... מופנית ממני אל משהו אחר, כל דבר...
"בקרוב מאוד תגלי כל מה שאת צריכה לדעת, אז בינתיים הפסיקי לשאול שאלות ושבי בשקט." הוא סובב את ההגה ופנה ימינה. רק אז הבנתי שאנחנו לא נוסעים על כביש סלול, אלא על ערימה של אבנים שגורמות לרכב לקפץ ולהיטלטל.
מושלם.
חיכיתי עד שהאיש שקע כולו בניווט בדרך המדברית המלאה סלעים ומהמורות ואז התחלתי להרכיב את הרדיו. חיברתי אליו כל מני חלקים, כאשר אני עוצרת לעיתים קרובות ונועצת מבטים מבעד לחלון, במושב לידי, בתקרת הרכב וגם בנהג. הכול כדי לגרום לאיש הזה לחשוב שאין לי מה לעשות ושמשעמם לי.
כאשר סיימתי סוף כל סוף להרכיב את המכשיר, עדיין היינו באזור המדבר, אך מסביב ראיתי אנשים מסתובבים. הם התעלמו מהטנדר כאילו כלי רכב זו תופעה שכיחה במקום הזה. כנראה הגענו לאן שהאיש ביקש להגיע, כי כעת הוא הביט בי מבעד למראה שברכב, כשהוא עדיין נוהג. "עכשיו את יכולה להתחיל לשאול שאלות,ילדה." אמר האיש.
הבטתי בו במבט אטום. לא עצרתי לתהות, אפילו לא לרגע אחד, איך נשארתי רגועה כל כך עד עכשיו. החבאתי את משדר הרדיו המאולתר שלי בין הרגליים. עכשיו הוא עבד. קיוויתי שהוא יישאר עובד.
"שאלת מה אני רוצה ממך, נכון?" עודד אותי האיש לדבר.
"מה באמת אתה רוצה?" שאלתי.
וכך קרה שהוא חשף בפניי את כל התוכנית שלו. איך כבר זמן רב הוא מתכנן להעיר את האלים הקדומים משנתם – תחילה את השליט שלהם, ולאחר מכן את כל האחרים –ובאמצעותם לשלוט בעולם כולו. הוא סיפר לי איך תכנן להשיג את הציות המוחלט של האלים באמצעותי, למרות שהוא לא הסביר לי מה כל כך מיוחד בי שיעזור לו להשיג את השליטה הזו. הוא חשף בפניי הכול, מתגאה בכל פרט בתוכנית שלו. הוא אפילו חשף בפניי את שמו המלא כאשר הוא צירף אליו את המילים "השליט הבלתי מנוצח של העולם הזה!"
כשהוא סוף כל סוף סיים, הוא הביט בי מבעד למראה כממתין לתגובה. פלטתי אנחה מבין שפתיי, ואז התכופפתי והרמתי את משדר הרדיו המאולתר שלי מרצפת הרכב. האיש הביט בי בבלבול. חייכתי בעוקצנות והישרתי מבט לעיניו דרך המראה.
"תודה על כל המידע שנתת לי – אה, וגם לעולם – על התוכנית שלך," אמרתי לו. האיש בלם את הרכב בפתאומיות. כמעט ששברתי את האף בעצירה הזו, אבל התעשתי והמשכתי בדבריי. "ואל תשכח לומר שלום לכולם. אתה הרי בשידור חי." נופפתי במכשיר הרדיו שבידי.
הוא הביט בי בכעס מעורב בהלם, והתבוסה החלה להתפשט על פניו כאשר החל להבין מה קרה.
הצלחתי לסדר את הרדיו כך שהוא יוכל לשדר את דבריו של האיש הזה לכל רדיו בעולם, זאת באמצעות קצת עזרה מהאנשים הנכונים בכמה תחנות רדיו מסוימות.
תוכניותיו של האיש נחשפו, כמו גם שמו ומיקומו. כעת אין לו לאן לברוח. הוא יכול לנסות לפגוע בי בתור נקמה, אבל עדיין היינו באזור מיושב ופעולה מהסוג הזה תחשוף אותו במקום ותגזול ממנו את הזמן המועט שנשאר לו כאדם אנונימי לפני שזהותו תיחשף באופן רשמי בפני כל העולם.
לא משנה מה הוא יעשה עכשיו, הוא כבר הפסיד.

***

התקרה קרסה.
שברי אבנים נשרו אל תוך המאגמה הרותחת ונבלעו בתוכה. מדף הסלע שעליו עמד האל הדוב נסדק והחל להתפורר.
האל הדוב, שרק יצא לחופשי לאחר מאות אלפי שנים של מאסר בכלא האבן, הרגיש איך כוחו עוזב אותו. שברי סלעים הומטרו על ראשו ועל גבו, וגלים של מאגמה, שנוצרו בעקבות נפילת התקרה, התנפצו על זרועותיו הענקיות, המגוננות על גופו ההולך ונחלש.
האל הדוב הטיל את ראשו לאחור ושאג בייאוש בעוד חוזר כלא האבן להקיף אותו.

avatar
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 2940
תאריך הצטרפות : 10.12.11
מיקום : דיסנילנד~

Re: חלום

on 2013-05-28, 22:40
Iמסקרן ומוזר מאוד. אהבתי ^_^
לי אישית יצא לעשות משהו קשה יותר, כתבתי סיפור על חלום שהיה לאחותי לפי בקשתהxD
avatar
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster
מספר הודעות : 918
תאריך הצטרפות : 05.09.11

Re: חלום

on 2013-05-29, 06:40
~WingsOfLightLegend~ כתב:Iמסקרן ומוזר מאוד. אהבתי ^_^
לי אישית יצא לעשות משהו קשה יותר, כתבתי סיפור על חלום שהיה לאחותי לפי בקשתהxD
תודה. ^^
זה באמת נשמע קשה. איך יצא בסוף?
avatar
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 2940
תאריך הצטרפות : 10.12.11
מיקום : דיסנילנד~

Re: חלום

on 2013-05-29, 08:17
@TheSapphireDragon כתב:
~WingsOfLightLegend~ כתב:Iמסקרן ומוזר מאוד. אהבתי ^_^
לי אישית יצא לעשות משהו קשה יותר, כתבתי סיפור על חלום שהיה לאחותי לפי בקשתהxD
תודה. ^^
זה באמת נשמע קשה. איך יצא בסוף?
לא רע, אולי אני אפרסם מתישהו^_^ אולי פרסמתי כבר? 'קסם עוף החול' היה שמו...
avatar
Equinox
Male Leo Pig
מספר הודעות : 215
תאריך הצטרפות : 13.05.12
מיקום : אי שם מעבר לקשת~

Re: חלום

on 2013-06-02, 11:17
ואו, קראתי הכל, והמוזיקה בהחלט הוסיפה,
גם לי היה חלום והוא נראה כל כך מציאותי למרות שהיה פנטזי כמעט(?) לחלוטין.
אהבתי את הקטע של הכפיל, והביצ'יות שהייתה לך עם הרדיו חח, זה מראה שאת לא סתם ילדה תמימה שחטפו אותה, אלא אשכרה סוכנת מגניבה שיש לה איך אומרים.... GUTS ^_^

ווינגי, גם אני מסוקרן בסיפור-חלום שלך-של אחותך הזה 3:
avatar
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster
מספר הודעות : 918
תאריך הצטרפות : 05.09.11

Re: חלום

on 2013-06-05, 23:04
Shaked כתב:ואו, קראתי הכל, והמוזיקה בהחלט הוסיפה,
גם לי היה חלום והוא נראה כל כך מציאותי למרות שהיה פנטזי כמעט(?) לחלוטין.
אהבתי את הקטע של הכפיל, והביצ'יות שהייתה לך עם הרדיו חח, זה מראה שאת לא סתם ילדה תמימה שחטפו אותה, אלא אשכרה סוכנת מגניבה שיש לה איך אומרים.... GUTS ^_^

ווינגי, גם אני מסוקרן בסיפור-חלום שלך-של אחותך הזה 3:
תודה. ^^
אין לך מושג איך התלהבתי מהחלום הזה אחרי שקמתי ונזכרתי מה חלמתי בכלל. XD

שקד, שתף אותנו גם בחלום שלך. OwO

ווינגי, גם את. אני לא בטוחה שקראתי את זה.. :/
חזרה למעלה
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה