פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster
מספר הודעות : 260

Mewtwo  Empty Mewtwo

2017-04-06, 22:18
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

Mewtwo  Empty Re: Mewtwo

2017-04-07, 00:08
קשה לי להצביע מה בנימה בהתחלה הפריע לי, אני חושבת שזה היה טיפונת משוחק מידי ועם טיפונת יותר מידי אנרגיה ורגש. משהו בקול שלו אמור להיות יותר שטוח ומת בעיני, וממש שמעתי בו רגש. מהרגע שהוא מתחיל לכעוס זה הגיוני כבר וזה נהדר, אבל בשורות הראשונות אני חושבת שלא היה מקום לזה.
עניין של העדפה אומנותית, אתה בכל מקרה מדבב על מבחינתי~
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster
מספר הודעות : 260

Mewtwo  Empty Re: Mewtwo

2017-04-07, 12:09
~WingsOfLightLegend~ כתב:קשה לי להצביע מה בנימה בהתחלה הפריע לי, אני חושבת שזה היה טיפונת משוחק מידי ועם טיפונת יותר מידי אנרגיה ורגש. משהו בקול שלו אמור להיות יותר שטוח ומת בעיני, וממש שמעתי בו רגש. מהרגע שהוא מתחיל לכעוס זה הגיוני כבר וזה נהדר, אבל בשורות הראשונות אני חושבת שלא היה מקום לזה.
עניין של העדפה אומנותית, אתה בכל מקרה מדבב על מבחינתי~
כן זה לגמרי העדפה אמנותית. תודה על התגובה Smile

אני חושב שבדיבובים האמריקאיים והיפניים היה למיוטו יותר נשמה ויותר רגש מאשר בדיבוב העברי שהיה מאוד מאוד מאוד יבש(שום דבר נגד המדבב, יש לו קול מדהים לדעתי. רוב הסיכויים שזה יותר בחירה של הבמאי דיבוב).

חוץ מזה, מאוד התרגשתי כשדיבבתי אותו, כאילו ברמה של על סף דמעות מרוב נוסטלגיה ומשמעות שיש לסרט הזה עבורי, אז חשבתי שכבר עדיף ללכת עם הרגש הזה ולדבב את הרגשות של מיוטו ולא רק את הקול הטלפתי שלו.
חזרה למעלה