פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
Paximillian
Male Aries Goat
מספר הודעות : 14

Peace Sign - Kenshi Yonezu (הפתיח השני של אקדמיית הגיבורים שלי) Empty Peace Sign - Kenshi Yonezu (הפתיח השני של אקדמיית הגיבורים שלי)

2017-09-16, 15:30
אז, חדש כאן וזה, נתקלתי בפורום הזה במקרה, אז חשבתי למה לא:
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

Peace Sign - Kenshi Yonezu (הפתיח השני של אקדמיית הגיבורים שלי) Empty Re: Peace Sign - Kenshi Yonezu (הפתיח השני של אקדמיית הגיבורים שלי)

2017-09-17, 15:38
ברוך הבאאאאאאאאאאאא D:
זה מקסים ממש, איזה לשמוע את הקאבר הזה, ובכלל שיש אנשים חדשים בקהילה ^_^
אגב התזגום כנראה ילך לאיבוד אם לא תתעד אותו גם בחלק "התזגומים" של הפורום, ששם אגב כבר היה בעבר תזגום לשיר הזה אבל לא נורא, זה עדיין מקסים ויש מקום לכולם!
Paximillian
Male Aries Goat

Peace Sign - Kenshi Yonezu (הפתיח השני של אקדמיית הגיבורים שלי) Empty Re: Peace Sign - Kenshi Yonezu (הפתיח השני של אקדמיית הגיבורים שלי)

2017-09-17, 21:28
תודה רבה =)

וכן, אולי שכחתי להבהיר את זה כי ראיתי גם את התגובה על הסרטון עצמו, את התרגום אני כתבתי חח
אפרסם שם עכשיו, תודה~
Keeno
Keeno
Admin
Male Leo Goat
מספר הודעות : 827
https://tizgum.forumisrael.net

2017-09-17, 22:08
ברוך הבא!! מצטרף לווינגס - קאבר מגניב וברוך הבא לפורום!
מקווה לשמוע עוד ממך!  Very Happy
Paximillian
Male Aries Goat

2017-09-17, 22:36
תודה תודה =)

האמת, שמתכוון בקרוב להעלות גם את Sugar Song and Bitter Step מKekkai Sensen.
אחד השירים הטובים שיש.
Keeno
Keeno
Admin
Male Leo Goat
מספר הודעות : 827
https://tizgum.forumisrael.net

2017-09-17, 22:50
Paximillian כתב:תודה תודה =)

האמת, שמתכוון בקרוב להעלות גם את Sugar Song and Bitter Step מKekkai Sensen.
אחד השירים הטובים שיש.
בהצלחה!

אם תצטרך, יש כבר תזגום ממש מגניב שווינגי עשתה Smile
https://tizgum.forumisrael.net/t1507-topic
Paximillian
Male Aries Goat

2017-09-17, 23:41
כן, ראיתי עכשיו, אבל האמת שכבר כתבתי גרסא אליו לפני כמה חודשים ורק צריך לעשות הקלטה יותר טובה עם המיקרופון החדש =)

אבל סך הכל אני עדיין בשלב של כיף לי לגלות שיש בעצם קהילה כזו בארץ, אני ממש אוהב לעקוב אחרי fandubs באנגלית, אז זה ממש מגניב לגלות שיש גם חבר'ה שעושים את זה בעברית.

בנוסף, אני לא בטוח מה המדינייות שלכם לגבי necro-bumps, אז אני פשוט אגיב כאן כי היא גם ככה הגיבה כאן:
"מקצב מריר ומסוכר, ראשי פתאום הופך סחרחר", זו שורה מצוינת, תפיסה טובה =)
Adi
Adi
Male מספר הודעות : 153

2017-09-21, 01:12
נחמד בתור ניסיון ראשון.
הבעיה היא שאין חיה כזאת בעברית "סיפור לפרום" (ניסית לתרגם unfold?), והטעות הזו בולטת מאוד כי היא מופיעה בסוף השיר.
Paximillian
Male Aries Goat

2017-09-21, 03:31
תודה.

לא בטוח שאני מבין את הכוונה, "לפרום את הסיפור" זה ביטוי תקין לחלוטין בעברית.
Adi
Adi
Male מספר הודעות : 153

2017-09-21, 13:52
Paximillian כתב:תודה.

לא בטוח שאני מבין את הכוונה, "לפרום את הסיפור" זה ביטוי תקין לחלוטין בעברית.
אממ עשיתי גוגל ומצאתי בלחץ רק תוצאה רלוונטית אחת.
אז או שאין חיה כזו או שזה ביטוי שלא משתמשים בו בכלל ולכן עלול להיראות לא חלק מהשפה.
חזרה למעלה