פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

Lilium - Kumiko Noma Empty Lilium - Kumiko Noma

2012-01-31, 22:01
שלום לכולם, כאן ווינגס :]
לנוחיותכם, אומר כי מקפים ופסיקים נוספו לכתו כדי להקל את ההבנה של הקצב ולא לצורך פיסוק.

עוד תזגום משונה מבית היוצר של אגדת כנפי האור. והפעם: לטינית!
את השיר הזה אני מכירה מקאברים (קוליים ואינסטרומנטליים) ואני חושבת שהוא פשוט יפהפה. אני מאוד אוהבת את הלחן, את הקול של הזמרת, את העוצמה... אני לא יודעת כמה מכם יאהבו, אבל אני אוהבת. אני חושבת שגם המילים ממש יפות (למרות שיש בהן אלמנט דתי כלשהו, חשבתי שאם זה בעברית זה ישמע יהודי יותר XD).

את האנימה לא ראיתי ואני גם ככל הנראה לא אראה לעולם, לפי מה שהבנתי יותר מידי דם ו... טוב, אפילו התמונות לצלילי שיר הפתיח, שהוא השיר הזה, הן די פרובוקטיביות בלשון המעטה XD אז חיפשתי תמונה שתהיה מצונזרת, כדי שיהיה לכם יותר נוח לראות (ואם אתם ממש רוצים לראות איך זה במקור, יש יוטיוב XD).

אז הנה לכם, משהו לא צפוי.
תהנו Smile
אגב, יש לשיר הזה מלאמלא גרסאות בכל מיני סגנונות - פשוט תרגמתי את הרגילה הארוכה ביותר (כדי שלא יהיו מילים שלא תוזגמו, מקסימום אפשר להשמיט חלק ^^)

Lilium
פיו של ה~צודק, יהג~ה, פניני חוכמה
ודין אמת, אליו אתה נידון, הוא בשפתך, יוּשר
מבור~ך, הוא זה, הכוב~ש, ת-א-וו-תו
ולבסוף, את נזר החיים הוא בגאון ישא

אלי הטו~ב,
מ-ע-יין כל קדושה
אלי הטו~ב
כאש תפילה
רחום, הוא, חנון

כה מלא~ה קדושה
כה מלאה, היא בשלווה
מלאת חמלה, ולב ענוג לה,
ל-ברייה הב~תולית
כה מלא~ה קדושה
כה מלאה, היא בשלווה
מלאת חמלה, ולב ענוג לה,
כשושן צחור ורך

(אה~)

אלי הטו~ב,
מ-ע-יין כל קדושה
אלי הטו~ב
כאש תפילה
רחום, הוא, חנון

כה מלא~ה קדושה
כה מלאה, היא בשלווה
מלאת חמלה, ולב ענוג לה,
כשושן צחור ורך
DarkMugen0
DarkMugen0
Male Taurus Monkey
מספר הודעות : 412

Lilium - Kumiko Noma Empty Re: Lilium - Kumiko Noma

2012-01-31, 23:54
ראיתי את הסדרה הזו, בהחלט פרובוקטיבית ביותר, אבל לא רעה בכלל (לעלילה אין כל קשר לדת, הסיפור הוא על ניסוי שיצא משליטה)

בקשר לתזגום, המילים יפות מאוד אבל קשה לי להבין מתי מילה של הזמרת מסתיימת ככה שאני לא סגור בקשר לקצב אבל אני בטוח שעשית עבודה טובה כמו תמיד Wink
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

Lilium - Kumiko Noma Empty Re: Lilium - Kumiko Noma

2012-02-01, 07:33
DarkMugen0 כתב:ראיתי את הסדרה הזו, בהחלט פרובוקטיבית ביותר, אבל לא רעה בכלל (לעלילה אין כל קשר לדת, הסיפור הוא על ניסוי שיצא משליטה)

בקשר לתזגום, המילים יפות מאוד אבל קשה לי להבין מתי מילה של הזמרת מסתיימת ככה שאני לא סגור בקשר לקצב אבל אני בטוח שעשית עבודה טובה כמו תמיד Wink

תודה רבה ^-^
דווקא חשבתי שהקצב די ברור :\ אולי אני אוסיף עוד מקפים ושטויות כאלה, למרות שאני לא ממש יודעת איפה ^^" האמת שהצלחתי לשיר את הבית הראשון בלי למות, אולי אני אנסה פעם לשיר את זה XD אבל ברור שזה לא יהיה יפה כמו המקור, כמובן, כי אני לא זמרת כלל ובטח שלא בסגנון אופראי כזה XDDD
חזרה למעלה